News

Doom z Nintendo 64 wyląduje na current genach

Zazwyczaj wszelakie remastery HD trafiają na konsole tej samej firmy, ewentualnie równorzędne od konkurencji. Ale takich przeskoków przydałoby się chyba więcej.

Nintendo 64 co prawda przegrało walkę z PSX, gdyż było nieco słabsze (chociaż to zależy od aspektu) i miało gry na kartridżach, ale jak to zawsze w przypadku Nintendo - kilka gier było takich, że zazdrościł ich każdy. Super Mario 64, GoldenEye 007, Zelda, Mario Kart czy właśnie Doom 64. Dostaliśmy właśnie trailer tej ostatniej produkcji, która pierwotnie zmierzała w nieco odświeżonej (czy też przekompilowanej pod nowy sprzęt) wersji tylko na Switcha, a teraz ma być dołączana na PC, PS4 i Xboxie One do Doom Eternal, którego premierę przesunięto na 20 marca 2020.

Gra zapewne będzie jednak dostępna również w osobnej sprzedaży, bo w końcu kto jak nie firma od słynnej złotej zbroi dla konia nie spróbowałby spieniężyć wszystkiego co się da. Zwłaszcza, że dopiero co wypuszczono podobne "remastery" (czy raczej ponownie wydano) dla części 1-3 ( Klasyczne Doomy trafiły do cyfrowej dystrybucji). Doom 64 uzupełni więc świetnie całą kolekcję.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Darksiders Genesis na trailerze i z datą premiery

arrow-right
arrow-right

Deals with Gold - promocje od 22 października

Komentarze
...
77.255.***.*** • #1
GoDlike
1701 dni temu

Super. Wezmę jak tylko wyjdzie.

odpowiedz
...
213.136.***.*** • #2
philipo
1701 dni temu

Też jestem zainteresowany, tłukłem w to na N64 pół wakacji za dzieciaka ;-)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: