Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Doraemon: Story of Seasons zmierza na PS4

Gracze na Switchu w te wakacje dostali już jedną grę z serii, teraz czas na coś dla większej konsoli

Doraemon: Story of Seasons to kolejna z wariacji na temat serii Bokujou Monogatari, do 2010 roku wydawanych jako Harvest Moon, a obecnie Story of Seasons. Dwa tygodnie temu inna część z tej serii, będąca remakiem przeboju z GameBoya Advance zadebiutowała na Switchu (zapraszam do mojej recenzji -  Recenzja: Story of Seasons: Friends of Mineral Town), ale zanim i tamta doczeka się wersji na większe konsole (o ile w ogóle), na "czarnulkę" trafi inna część, chronologicznie wydana wcześniej.

Jeśli nie kojarzycie Doraemona, jest on kotem-robotem z anime o tym samym tytule i pomaga swojemu właścicielowi Nobicie Nobi, wyciągając z kieszeni bez dna różnorakie gadżety. W Doraemon: Story of Seasons bohaterowie trafiają do alternatywnego świata, w którym Nobita zostaje tradycyjnie dla serii SoS farmerem. Różnica jest taka, że tym razem razem z nami trafiają do tego świata inni znajomi, a sam Doraemon stara się nam pomóc swoją magiczną kieszenią w zadbaniu o farmę i znalezienie sposobu na powrót do domu. Gra ma piękną, ręcznie rysowaną grafikę, więc na problemy z rozdzielczością czy skalowaniem nikt narzekał nie będzie - gra jest już dostępna w wersji na PC i tam działa bez zarzutu.

Premiera gry 4 września, a preordery możecie już składać w polskich sklepach z grami, gdyż w Polsce grę wyda Cenega. Niestety, mimo, że wydawca ten słynie z kinowych wersji, gra nie dostanie polskich napisów - prawdopodobnie Japończycy jak zwykle stawiają opór w tej kwestii (to samo spotkało Final Fantasy czy Metal Gear Solid).

Trailer zapowiadający grę poniżej:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Następcę Suikodena ufundowano w 3 godziny

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Ghost of Tsushima

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: