Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Firewall: Zero Hour dostępne za darmo przez 6 dni

Niestety subskrypcja PS Plus jest wymagana.

Dopiero co pisaliśmy o darmowym tygodniu, jaki możemy spędzić z hitem od Ubisoftu  Rainbow Six: Siege za darmo przez cały tydzień, a już szykuje się kolejny!

Sony z okazji rocznicy debiutu Firewall: Zero Hour postanowiło również zorganizować darmowy okres (6 dni), w którym wszyscy gracze mogą zapoznać się z tą nowatorską produkcją. No, prawie wszyscy. Zapoznają się z nią niestety jedynie posiadacze PS VR, ponieważ akcesorium to jest do gry wymagane. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tytuł został stworzony do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości i bez nich deweloperzy musieliby pójść na znaczące ustępstwa.

Firewall: Zero Hour będzie dostępne dla subskrybentów PS Plus przez 6 dni, od 28 sierpnia aż do 2 września. Przez ten czas rozgrywka będzie również premiowana zdobywaniem podwójnej ilości doświadczenia.

Dla miłośników gogli od Sony jest to jak najbardziej smakowity kąsek, gdyż sama gra zgarnęła sporo nagród, a jej oceny uplasowały się na wysokim poziomie. Ponadto po rezygnacji Japończyków z wrzucania gier PS VR do usługi PlayStation Plus posiadacze tego akcesorium mogą czuć pewien niedosyt. Przyzwyczajeni do otrzymywania bonusowych gier w subskrypcji gracze na otarcie łez będą mogli chociaż przez kilka dni za darmo bawić się z nowym tytułem.

Z tej samej okazji Japończycy postanowili podzielić się także statystykami ww. gry na stan 13 sierpnia 2019 roku:

  • Graliście przez ponad 4 miliony godzin!
  • Wyeliminowaliście ponad 26 milionów przeciwników!
  • Najpopularniejsi zleceniobiorcy (postacie) to: Texas, Red i Skip!
  • Najpopularniejsze mapy to: Compound, District, i Hotel!
  • Najpopularniejsze bronie to: Taylor X-75, Spitfire, i Taylor X-75 CQB!

Gra przygotowana przez First Contact Entertainment, mające już w swoim portfolio produkcje na VR, szybko zdobyła uznanie szerokiej publiczności na całym świecie, stając się jednym z pierwszych wysoko ocenianych tytułów na japońskie „patrzałki” z gatunku FPS. W tytule wcielamy się w żołnierza jednostki specjalnej i rywalizujemy w zmaganiach drużynowych 4v4 z innymi graczami. Produkcja wyróżnia się wysoką grywalnością i niesamowitą immersją wynikająca z zastosowania gogli PS VR, dzięki którym wrażenia z walki są niesamowicie realistyczne. Dopełnieniem do całości jest obsługa Aim Controller pozwalająca na intuicyjne i dokładne celowanie z „giwer” bez użycia pada w sposób podobny do obsługi prawdziwej broni.

Firewall: Zero Hour jest dostępne wyłącznie na PlayStation 4 w cenie 124 zł (PS Store)

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 5 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Dirt Rally 2.0 nareszcie z trybem VR - 08.08.2019 13:43
DLC do No Man's Sky w końcu z datą premiery - 02.08.2019 15:40
London Heist VR zmieni się w "dużą" grę - 30.03.2019 10:44

Sony znowu łata zabezpieczenia PS Vity, tym razem nieskutecznie

arrow-right
arrow-right

Techland prezentuje nowy gameplay z Dying Light 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.