News

Rainbow Six: Siege za darmo przez cały tydzień

Kto nie lubi gry za darmo niech podniesie rękę i naciśnie przycisk.

Specjalne okresy (często weekendy), podczas których możemy za darmo zapoznać się z płatnymi produkcjami to nic nowego w świecie gier. Dzięki nim deweloperzy mogą zachęcić niezdecydowanych do przetestowania tytułu i jeśli im się spodoba, kupna pełnej wersji gry. Na takim rozwiązaniu zyskują obie strony. Twórcy, bo mają nowych klientów i gracze, którzy mogą po prostu za darmo pograć.

Na realizację sprawdzonej formuły kolejny raz zdecydował się Ubisoft, serwując nam darmowy tydzień z popularną sieciową strzelanką Rainbow Six: Siege. Multiplayerowe zmagania będziemy mogli prowadzić przez 7 dni, od 28 sierpnia aż do 3 września. W zależności od platformy, godziny, od których możemy rozpocząc zabawę prezentują się następująco:

  • PC: 28 sierpnia, 19:00 – 4 września, 22:00. Pobieranie jest już dostępne.
  • PS4: 28 sierpnia, 15:00 – 4 września, 15:00. Pobieranie jest już dostępne. Subskrypcja PS+ nie jest wymagana.
  • Xbox One: 28 sierpnia, 10:00 – 4 września, 10:00. Wymagana subskrypcja Xbox Live Gold.

Wy też zauważyliście pewien zgrzyt? Na konsoli Sony pograć będziemy mogli bez subskrypcji PS Plus, a na Xbox One płatny Xbox Live Gold będzie wymagany. Dlaczego? Cóż, to już nie pierwszy raz, kiedy tego typu sytuacja ma miejsce i to nie tylko w przypadku tej konkretnej produkcji. Taką decyzję podjęli amerykanie i choć na pewno nie zapewni im to przychylnych opinii graczy, to na pewno zwiększy zyski.

Podczas darmowego tygodnia do sprawdzenia będziemy mieli nie tylko zawartość podstawowej edycji gry, ale także wszystkie dodatkowe mapy, operatorów i tryby gry. Pozwoli nam to „przetestować” również dodatki do gry i ewentualnie wybrać do zakupu te, na które się zdecydujemy. Do tego ostatniego zachęcać ma nas również rozpoczęta z tej okazji wyprzedaż aż do -70%, obejmująca zarówno „podstawkę”, jak i DLC.

Warto także wspomnieć, iż jeśli w trakcie trwania ww. wydarzenia zdecydujemy się na nabycie produkcji Ubisoftu, to nie musimy zaczynać zabawy od początku. Cały progres oraz ewentualni operatorzy, jakich odblokowaliśmy dotychczas, nie przepadną i zostaną przetransferowani do pełnej wersji gry, gdzie będziemy kontynuować rozgrywkę.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to wieloosobowa strzelanina koncentrująca się wokół zmagań drużynowych jednostek specjalnych z całego świata. W grze wcielamy się w doświadczonego żołnierza jednej z elitarnych formacji jak rosyjski Specnaz czy polski GROM. Do dyspozycji mamy cały szereg broni i gadżetów często diametralnie zmieniających rozgrywkę, a także unikalnych dla każdej postaci (zwanych operatorami) umiejętności. Oprócz standardowego trybu PVP, gra oferuje również możliwość rozgrywki kooperacyjnej przeciwko drużynie terrorystów dowodzone przez komputer.

Gra miała premierę 1 grudnia 2015 roku i jest dostępna na PS4, Xbox One oraz PC.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 19 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Techland prezentuje nowy gameplay z Dying Light 2

arrow-right
arrow-right

Deals with Gold - promocje od 27 sierpnia

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: