News

Frostpunk 2 zadebiutuje w Xbox Game Pass! Polska produkcja na zwiastunie z rozgrywką

Najnowszy zwiastun Frostpunk 2 ujawnia premierę gry w Xbox Game Pass i pozwala dokładniej przyjrzeć się rozgrywce z nadchodzącego tytułu.

Premiera Frostpunk 2 zbliża się wielkimi kroki. Edycja przeznaczona na komputery osobiste zadebiutuje jeszcze w pierwszej połowie tego roku, a w późniejszym terminie możemy spodziewać się również edycji konsolowej przeznaczonej na Xbox Series X|S i PlayStation 5. Z powodu nadchodzących zapowiedzi, w tym również daty wydania twórcy przedstawili nowy zwiastun, który pozwala dokładniej przyjrzeć się strategicznej rozgrywce ze skutego lodem świata.

Rozgrywka zapowiada tworzenie jeszcze większych i trudniejszych w utrzymaniu miast, oraz wiele nowych problemów społecznych, które na bieżąco będą komplikować rozgrywkę. Przedstawiony zwiastun dodaje jeszcze jeden ważny szczegół. Twórcy poinformowali, że produkcja zmierza w dniu premiery do PC Game Pass, a w przyszłości wraz z premierą edycji konsolowej również na Xbox Series X|S tytuł zostanie dodany do katalogu przeznaczonego dla użytkowników konsol.

Jak podoba wam się Frostpunk 2? Czy poprzednia strategia sprostała waszym oczekiwaniom, czy może nie zamierzacie wracać do tego oryginalnego świata? Koniecznie podzielcie się wrażeniami z gier 11bit Studios! Komentarze są do waszej dyspozycji!

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Prince of Persia: The Lost Crown

arrow-right
arrow-right

Prince of Persia: The Lost Crown - Demo gry

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: