Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Gamedec - polska cyberpunkowa gra w świecie znanym z książek M. Przybyłka zapowiedziana

CDProjekt otworzył sezon na cyberpunkowe produkcje w grach. Oparcie jej na książkach wróży jednak coś więcej niż tylko kolorowe neony. Sprawdźcie pierwszy trailer ziometrycznego RPG.

Gamedec to świat stworzony przez polskiego pisarza, Marcina Przybyłka. Akcja książek toczy się w przyszłości, gdzie ludzie spędzają czas w wirtualnej przestrzeni (taki trochę matriks, tylko wchodzą tam świadomie) i z racji na realizm, dzieją się tam nie tylko zgodne z prawem rzeczy. Nad porządkiem tego wszystkiego panują właśnie ludzie zwani gamedecami, którzy próbują wyśledzić prowodyrów wszelkich nielegalnych działań.

Muszę przyznać, że gra od Anshar Studios wygląda nadzwyczaj dobrze. Trochę dziwi, że to kolejny RPG w klimacie cyberpunkowym, chociaż na szczęście w odróżnieniu od Cyberpunk 2077 wygląda, że będzie to bardziej Baldur czy Pilallars of Eternity niż Deus Ex (widoczne w grze dialogi od razu przywodzą na myśl właśnie te dwie pierwsze). Gra ma być podobno wielowątkowa i nasze wybory wpłyną na fabułę, czyli jak w każdej grze RPG. Premiera gry za rok, platformy niestety nie są znane (poza PC). W tematyce przyszłości ludzkości w grach zaczyna robić się tłoczno, ale może grze uda się przebić dzięki wolniejszej i bardziej taktycznej rozgrywce (nie każdy lubi zawrotne tempo w grach).

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy datę premiery Trine 4 i Trine: Ultimate Collection

arrow-right
arrow-right

Death Stranding usunięte z listy ekskluzywnych tytułów na PS4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.