News

Hunt: Showdown debiutuje na PS4. Na strzelankę twórców Crysis nie czekają tłumy

Długo czekaliśmy, ale czy było warto?

Crytek od wielu lat przeżywa pewien kryzys tożsamości. Firma kojarzona niegdyś ze zdobywającym wiele nagród cyklem Crysis, po odcięciu od swojej marki nie może się odnaleźć na rynku. Po kilku mniej lub bardziej udanych produktach Niemców, do sklepów w sierpniu ubiegłego roku trafiła kooperacyjna strzelanina Hunt: Showdown. Na początku dostępna jedynie dla PC, we wrześniu doczekała się portu na konsolę Xbox One, a dziś ukazała się wersja na PlayStation 4.

Niestety nie możemy sprawdzić, jakie opinie zbiera wersja gry na konsolę Japończyków z bardzo prostego powodu — pomimo dnia premiery jakichkolwiek recenzji tytułu na tą konsolę brak. Z tekstu vg247.com , gdzie testowano wersję gry na komputery osobiste, wynika jedynie, że sterowanie na padzie jest zdaniem recenzenta dobrze przemyślane.

Niezdecydowanym co do zakupu gry pozostaje jedynie czekać na pierwsze opinie graczy na jej temat. Te powinny pojawić się w kolejnych dniach na popularnych portalach społecznościowych, a także na Reddit czy YouTube. Można jednak oczekiwać, iż wrażenia z rozgrywki na konsoli Sony będą podobne do tych na Xbox One, na którym to gra wywalczyła na Metacritic wynik 6 punktów niższy niż na PC (76/100).

Hunt Showdown to kooperacyjna strzelanina, w której przenosimy się do XIX-wiecznej Luizjany nawiedzanej przez straszliwe monstra. W tytule wcielamy się w członka stowarzyszenia łowców — tajnej organizacji, której członkowie rywalizują o upolowanie najstraszniejszego z potworów. Celem rozgrywki jest pokonanie przez członków jednej z 5 dwuosobowych drużyn najpotężniejszego na mapie monstrum i zdobycie trofeum, a następnie opuszczenie lokacji żywym. Samo pokonanie potwora nie gwarantuje sukcesu — inni gracze mogą chcieć przechwycić uzyskane z trudem trofeum, atakując triumfantów i następnie samemu opuszczając lokację.

Tytuł zadebiutował 27 sierpnia 2019 roku na PC w polskiej wersji językowej. 18 lutego 2020 roku (dziś) zadebiutowała omawiana wersja na konsolę PS4.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 37 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Róbcie wiosenne porządki na dysku. Final Fantasy VII na dwóch płytach

arrow-right
arrow-right

Nowe Gran Turismo w 120 FPS? Kazunori Yamauchi: "4K wystarczy, nowy cel to większa płynność"

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1605 dni temu

Gdyby był to doby singiel to chętnie, ale tak to też nie czekam.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: