News

Kena: Bridge of Spirits trafi na Xbox!

I to już niedługo!

Pamiętacie Kenę: Bridge of Spirits? Ten niecodzienny indyczek swego czasu zdobył spore zainteresowanie i równie dobrą sprzedaż, co potwierdzał sam deweloper, ciesząc się z sukcesu produkcji. Do tej pory tytuł był dostępny jedynie na PlayStation oraz pecety. Już jakiś czas temu dyskutowano o możliwej wersji na Xbox —  Kena: Bridge Of Spirits może trafić na konsole Xbox i teraz mamy już tego potwierdzenie!

Producent gry, czyli studio Ember Lab ogłosiło właśnie, iż Kena rzeczywiście trafi na konsole Xbox i to już niedługo, bo 15 sierpnia. Nowa wersja gry to nie tylko zwykły port z konsoli Japończyków, ale zostanie także wzbogacona o parę ekskluzywnych dla Xbox kosmetycznych dodatków jak kapelusze utrzymane w pirackim stylu, czy unikalny dla Xbox kostur do użycia przez naszą bohaterkę.

W Kena: Bridge of Spirits wcielamy się w tytułową Kenę, młodą przewodniczkę duchów, która wykorzystuje swoje magiczne zdolności, aby pomóc zmarłym przenieść się z fizycznego świata do świata duchowego. Tytuł oprócz sekcji platformowych i łamigłówek oferuje także walkę, w której używa się laski Keny do atakowania wrogów oraz jej zdolności pulsacyjnej do obrony przed atakami. Dodatkową mechaniką jest zbieranie małych towarzyszy duchowych znanymi jako Rot, którzy pomagają w wykonywaniu zadań i walce z wrogami.

Kena: Bridge of Spirits trafi Xbox Series X | S oraz Xbox One już 15 sierpnia 2024 i będzie dostępna w cenie 39,99 €. Wydanie pudełkowe zatytułowane Kena: Bridge of Spirits – Premium Edition dla Xbox Series X będzie dostępne w tej samej cenie również 15 sierpnia.

Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PSVR2 z obsługą na PC! Sony stworzyło wyczekiwany adapter

arrow-right
arrow-right

Kingdom Come: Deliverence II w 30 fps na konsolach

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: