Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nadchodzi kooperacyjna gra z serii Outlast

Będzie też możliwość zagrania samemu.

Seria Outlast to stworzone przez studio Red Barrels pierwszoosobowe survival horrory, w których nie mamy możliwości obrony przeciw wrogom i staramy się unikać z nimi kontaktu. Do tej pory wyszła w 2013 roku pierwsza gra z dodatkiem opowiadającymi o losach bohaterów w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym oraz druga odsłona w 2017 roku, w której próbowaliśmy przetrwać w wiosce kultystów z Amazonii. Gry zebrały solidne oceny wśród krytyków i graczy, chociaż przerażały dość tanimi sztuczkami, jak jumpscare'y. Pewnym wyjątkiem jest część druga, która bardziej obrzydza niż straszy. Deweloperzy postanowili kontynuować serię i na PC Gaming Show 2020 ogłosili kolejną grę z tego uniwersum.

W porównaniu do poprzednich gier, Trials ma być nastawione na kooperację do czterech graczy, ale Red Barrels zapewnia, że będzie możliwość ukończenia tytułu samemu. Nie zdradzono jeszcze szczegółów rozgrywki, ale prawdopodobnie nie zabraknie ucieczek przed dziwacznymi potworami. Podzielono się za to zarysem fabularnym. Akcja gry zostanie umieszczona w czasach zimnej wojny i skupi się na eksperymentach nad kontrolą umysłu. Pod tym względem Outlast Trials jest dość podobny do pierwszej odsłony, która również opierała się na szalonych badaniach.

Premiera horroru jest planowana na 2021 rok i wyjdzie na PC za pośrednictwem Steama i Epic Games Store. Niewykluczone, że gra po czasie wyjdzie na konsole, jak poprzednie tytuły z tej serii.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation 5 z interfejsem "o 100% lepszym od PS4". Xbox Series X pozostanie z UI Xbox One

arrow-right
arrow-right

Persona 4 Golden jest już dostępna na Steamie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: