Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Nadchodzi Mafia II: Definitive Edition? Grę oceniła koreańska agencja ratingowa

Remastery dobrych gier zawsze mile widziane.

Mafia 2 stanowiąca sequel debiutującego 18 lat temu oryginału ukazała się w 2010 roku na PC i konsolach poprzedniej generacji. Tytuł, choć nie był aż tak dobry jak jego poprzednik, to zapisał się w historii jako jedna z ciekawszych produkcji i jest wspominana po dziś dzień za świetny klimat i ciekawą fabułę. Teraz za sprawą informacji na stronie koreańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe grom możemy być niemal pewni, iż gra pojawi się na PS4 i Xbox One.

Na witrynie, do której dokopała się redakcja Gematsu , widnieje bowiem zapis o ocenieniu wspomnianej produkcji opatrzonej dopiskiem „Definitive Edition”. Co prawda nie umieszczono tam informacji o platformach, na jakie gra ma trafić, ale spodziewamy się, iż docelowymi sprzętami są konsole obecnej generacji.

Screen: Gematsu

Tytuł doczekał się dwóch dodatków, które to, jak przypuszczamy, znajdą się w rzeczonej edycji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych remasterów tego rodzaju. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale można się spodziewać, iż nastąpi ona już wkrótce, gdyż ratingi wiekowe przyznaje się niedługo przed debiutem produktu w sklepach.

Gangsterski cykl składający się z trzech gier w ostatnim czasie mocno podupadł w sensie marketingowym przez niską jakość najnowszego tytułu — Mafii 3. Do gry zdaniem internautów, niepotrzebnie wpleciono wątki rasizmu w USA, a sam stan techniczny produkcji pozostawiał sporo do życzenia. Fanów cyklu powinna jednak ucieszyć wiadomość, iż kolejna część Mafii może być obecnie w produkcji, gdyż, jak wiemy z informacji udostępnionych przez wydawcę, studio pracuje obecnie nad niezapowiedzianym jeszcze projektem —  Deweloperzy Mafii 3 pracują nad nowym projektem. Wydawca uchyla rąbka tajemnicy.

Akcja gry dzieje się w 1945 roku w USA, gdzie silne mafijne rodziny mają ogromny wpływ na otaczającą rzeczywistość. Nasz bohater — Vittorio Scaletta wrócił właśnie z frontu do swojego rodzinnego miasta Empire Bay, gdzie planuje osiąść na stałe i znaleźć dobrą pracę. Szybko staje się jednak jasne, iż prawdziwe pieniądze robi się jedynie na interesach z Mafią, z którą to protagonista prędzej czy później będzie miał do czynienia.

Mafia 2 zadebiutowała 24 sierpnia 2010 roku na Xbox 360, PS3 oraz PC. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

IGN zapowiada Summer of Gaming. Zobaczymy PS5 przed tą datą?

arrow-right
arrow-right

Inżynier Crytek: PlayStation 5 jest lepsze od Xbox Series X

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.