News

Najważniejsze trailery z TGA 2020

Liczyliśmy na wielkie zapowiedzi od Sony i Microsoftu, ale aż tak dobrze nie było. Mimo to, wśród 21 trailerów jest na co popatrzeć.

W trakcie tegorocznej edycji The Game Awards, poza wręczeniem nagród za najlepsze gry mijającego roku ( Naughty Dog zdominowało The Game Awards), mieliśmy okazję zobaczyć parę trailerów i teaserów gier na rok kolejny. Było ich sporo, możliwe więc, że coś przegapiłem, ale na pewno zebrałem niemal wszystkie - zwłaszcza te najważniejsze.

Zdecydowanie zabrakło tu czegokolwiek porządnego od Sony. Liczyliśmy na krótki gameplay największych exów, czy nawet zapowiedź nowej gry, ale nic z tego, chociaż dostaliśmy datę premiery Returnal wraz z nagraniem, oraz kilka indyków. Microsoft lepszy nie był, zapowiedział więc Perfect Dark od The Initiative, oraz Microsoft Flight Simulator który latem trafi na konsole (bo na PC już jest). Poza tym najwięcej ciekawych rzeczy pokazało chyba EA Games, Pearl Abyss oraz polskie Flying Wild Hog.

Zacznijmy więc od tej ostatniej, jako, że to produkcja polska. Na razie nie wiadomo czym Evil West dokładnie będzie, bo poza westernowymi klimatami widzimy tutaj też i potwory, i magię i trochę zaawansowanej technologicznie broni. Na pewno więc nie będzie to kolejna opowieść o kowbojach.

Kolejną polską produkcją, od People Can Fly jest Outriders, w którym zdecydowanie widać inspiracje Painkillerem czy Bulletstormem, i podobnie jak powyżej (ale już bez otoczni westernu), mamy i strzelankę i magiczne moce i stwory których twarzy nie chcielibyśmy zobaczyć poza ekranem konsoli.

Jednym z największych zaskoczeń była zapowiedź nowego Mass Effect. Niestety, ani trailer niewiele mówi, ani na kolejne materiały nie ma co raczej szybko liczyć i to pewnie jedna z produkcji na 2022 lub nawet 2023 rok. Fani jednak liczą, że gra wróci na tory pierwszych trzech części.

EA nie zapomniało też o Dragon Age 4. Dopiero co z Bioware odeszły ważne persony ( Ważni pracownicy uciekają z Bioware), a tu obie najważniejsze serie dostają potwierdzenie, ze powstają. DA4 dostał nawet coś więcej niż tylko teaser z grafik koncepcyjnych i nawet jeśli to tylko CGI, to wygląda zachęcająco.

Zaskoczeniem było natomiast Crimson Desert od Pearl Abyss, które wygląda niesamowicie, zwłaszcza w porównaniu do innej gry tego samego studia - Black Desert Online. To jeden z dłuższych trailerów i bardzo mocno wypełniony czystym gameplayem.

Dowiedzieliśmy się też, że exclusive dla PS5, Returnal, trafi na konsole już 19 marca 2021 i właśnie ruszyły preordery.

Pozostałe trailery:

Dodatek Odyssey do Elite Dangerous:

The Callisto Protocol (duchowy następca Dead Space):

Back 4 Blood (duchowy spadkobierca Left 4 Dead):

Perfect Dark:

Ark 2 (i Vin Disel):

Microsoft Flight Simulator (na konsole):

Season:

Open Roads:

It Takes Two:

Smash Bros Ultimate i Sepiroth!

Fortnite i Master Chef!

Endless Dungeon:

Road 96:

Evil Dead:

The Elder Scrolls: Bramy Oblivionu

Czas czytania: 3 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Akcje spadają, więc CD Projekt już kusi kolejną produkcją

arrow-right
arrow-right

Naughty Dog zdominowało The Game Awards

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: