Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

NFS Heat z Crossplay, w trakcie EA Play pojawi się zapowiedź związana z serią

Trzy dobre wiadomości od Criterion Games i EA.

Chociaż dziś Criterion Games nie jest już tą samą ekipą którą była wydając fenomenalnego Burnout 3, a i sam NFS nie daje tych emocji które dał nam kiedyś Underground, to ekipa wciąż stara się zadowolić graczy. Ostatnia ich wariacja na temat tej serii połączyła wyścigi dzienne i nocne, chociaż dla mnie największą zmianą (i taką nieco burnoutową) była destrukcja otoczenia, dzięki czemu gra zyskała trochę dynamiki i pancerne krzaki już nas nie zatrzymywały.

EA Games poinformowało dziś, że NFS Heat staje się pierwszą grą firmy z trybem cross-play i przy okazji jest to niestety ostatnia aktualizacja gry, bowiem Criterion już pracuje nad kolejną częścią. Pełna lista poprawek znajduje się tutaj , ale poza możliwością wspólnego grania na PC, Xboxie One i PlayStation 4 są to raczej kosmetyczne poprawki.

Co ważne, NFS Heat trafi też 16 czerwca do EA Access, więc będzie można już grać w tytuł bez ograniczeń (obecnie w ramach usługi jest to tylko 10 godzin).

Bardzo jestem ciekaw, czy EA pokaże w trakcie EA Play jedynie jakąś wariację NFS Heat (lub jakiegoś remake/ponownego wydania istniejącej części), czy zupełnie nową grę na PlayStation 5 i Xbox Series X. Dowiemy się tego w nocy z czwartku na piątek, 19 czerwca, o 1:00 w nocy. Chociaż najbardziej i tak chciałbym nowego Burnouta, a 12 lat przerwy to chyba wystarczająco długi okres, aby wrócić do serii zamiast odcinać kolejne kupony wydając ponownie Paradise na wszystko co się da.

Platformy:
Gry:
Czas czytania: 2 minut, 18 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Konferencja EA to najsłabszy pokaz gier od lat - 19.06.2020 11:38
Cyberpunk 2077 niemal bez bugów. Multiplayer jako osobna gra - 26.11.2020 22:54
Pierwszy gameplay z Kangurka Kao - 26.11.2020 17:55
Niedawno pisaliśmy też o...

Yakuza Like a Dragon z gameplayem dla anglojęzycznej części świata

arrow-right
arrow-right

Sony jednak pokaże trailery z gier na PlayStation 5 w 4K

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: