News

Sony jednak pokaże trailery z gier na PlayStation 5 w 4K

Gdy już baliśmy się, że jest problem z wydajnością nieskończonych gier, Sony uspokoiło nasze skołatane serca.

Sony wczoraj zapowiedziało ponownie wydarzenie Future of Gamin w trakcie którego zobaczymy gry z PlayStation 5 (czwartek o 22:00). Niestety razem z jedną dobrą wiadomością, dostaliśmy drugą złą - że stream pokaże gry w 1080p (Full HD) i 30 klatkach na sekundę, chociaż przecież nowa generacja miała nas wprowadzić w erę 4K i 60FPS (a na Xboxie Series X nawet 120 klatek na sekundę).

Wygląda jednak, że to faktycznie tylko jakieś ograniczenie techniczne i zapewne materiały między trailerami (wypowiedzi twórców) z powodu epidemii nie mogły zostać nagrane czasem nawet w porządnym HD, dlatego wybrano akurat takie rozwiązanie. Zaraz bowiem po ponad godzinnej prezentacji, na kanałach PlayStation zobaczymy te same trailery jako osobne filmy 4K, zatem około 23:00 w czwartek czeka nas powtórka z rozrywki i oglądanie trailerów w pełnej krasie. Ciekawe ile z nich będzie też w 60FPS?

Na razie jedynym gameplayem bezpośrednio z PlayStation 5 jaki zobaczyliśmy jest tech demo Unreal Engine 5. Niestety, to co zobaczyliśmy wyświetlane jest zaledwie w 1440p, 30 FPS i nie za bardzo wygląda, jakby korzystało z Ray Traycingu. Oby więc czwartkowy pokaz rozwiał wszelkie obawy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

NFS Heat z Crossplay, w trakcie EA Play pojawi się zapowiedź związana z serią

arrow-right
arrow-right

Microsoft zabrania odsprzedaży gier w zestawach z konsolą. Tytuły aktywujemy przez system bez użycia kodu

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1475 dni temu

Poczekam na 16K ;p

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: