News

Nowości na Wyspagier.pl

W tym miesiącu czekają na Ciebie kolejne nowości na Wyspagier.pl. Wśród najciekawszych nowinek znajdziecie Raze 2, wciągającą produkcję, która pozwoli wam nawiązać walkę z obcymi. W grze oprócz wymagających walk z najeźdźcami z kosmosu, znajdziecie wiele bonusów dających przewagę nad wrogiem. Musicie być jednak czujni i spostrzegawczy, bowiem obce istoty także mają chrapkę na wspomniane ułatwienia.

Do walki z alienami dostaniecie dodatkowo masę ciekawych umiejętności, a ponadto, mapa kryje aż cztery niezwykłe tajemnice do odkrycia. Tę fascynującą grę, oraz jej pierwszą część kryje dział gry przygodowe.

Dla osób lubiących mniej akcji, a więcej logiki polecamy odwiedziny w kategorii gry logiczne. Oprócz tradycyjnej partyjki Mahjonga w nowych szatach, traficie na Potwory w kawałkach , zabawną produkcję, która jest jednym z najchętniej granych nowych tytułów. Dzięki magicznej armatce, możemy stawić czoła kolorowym potworkom, które zaatakowały tę spokojną krainę. Celny strzał w lustro odbije promień i skieruje go na zupełnie nowy tor. Z każdym poziomem rosną wymagania i będzie trzeba wykazać się pomysłowością, aby pokonać wszystkie potworki na mapie.

Mamy dla was jeszcze jedną nowość. W kategorii gry zręcznościowe znajdziecie tytuł Biegacz w Lesie . Gra oferuje mnóstwo świetnej zabawy polegającej na omijaniu wszelakiej maści przeszkód, podczas gdy tytułowy bohater biegnie przed siebie określonym tempem. Musisz w odpowiednim momencie zareagować, inaczej bieg się kończy i musisz zaczynać od początku. Dodatkowym utrudnieniem są pojawiający się na drodze przeciwnicy - tacy jak pszczoły, czy duchy. Oprócz różnorodnych lokacji, spotkamy się z dodatkowymi ubiorami naszego Biegacza. To nie wszystkie nowości, jakie dla Was przygotowaliśmy na październik. Równie ciekawe gry znajdziecie także w innych kategoriach. Serdecznie zapraszamy!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 12 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Recenzja: Neo Sprint - 27.06.2024 15:00
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy Killzone pracują nad nowym IP

arrow-right
arrow-right

Dziś debiutuje GTA Online

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: