News

Nowy Assassin's Creed jeszcze dzisiaj? Za kilka godzin możliwa konferencja Ubisoft

Wiarygodność informacji? 90 procent.

Assassin's Creed to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek gier wideo ostatniego dziesięciolecia. Marka z odwieczną wojną Asasynów z Templariuszami w tle zdołała się zapisać na kartach historii jako produkt nowatorski, z którego później czerpało mechaniki wiele różnych tytułów. Sam Ubisoft rad z finansowego wyniku cyklu zaczął naciskać, by kolejne gry z serii wydawać niemal co roku, co ostatecznie doprowadziło do znacznego spadku jakości wraz z niesławnym Unity oraz Syndicate, a niezadowoleni gracze domagali się od producenta lepszego dopracowania produkcji.

Francuzi, biorąc sobie te opinie do serca, najpierw odświeżyli nieco już skostniałą formułę serii, a później poinformowali o dłuższej przerwie w dewelopingu w celu dopracowania kolejnej gry z serii. Plotki na jej temat szerzą się już nie od dziś i możemy z niemal dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, iż nowy tytuł pod nazwą kodową Ragnarok zabierze nas do świata wikingów już niebawem.

A wiele wskazuje na to, że więcej o produkcji dowiemy się już dziś, gdyż dwoje zaufanych informatorów zdradziło, iż na dziś planowana jest konferencja Ubisoftu — producenta i wydawcy gier z serii. Najpierw pytany przez ostatnie kilka dni Shinobi602 znany z rzetelnych informacji uchylał po kawałku rąbka tajemnicy, by w końcu stwierdzić, iż na dziś planowana jest konferencja jednej z trzech firm: Sony, Microsoftu lub Ubisoftu, a później do duetu dołączył inny analityk — Daniel Ahmad, który na oficjalnym profilu Ubisoft w chińskim portalu Weibo zauważył pojawienie się planowanego na dzisiaj o godzinie 14 polskiego czasu wydarzenia.

Przypuszczamy, że już za kilka godzin będziemy świadkami czegoś więcej niż tylko małego wydarzenia Ubisoftu kierowanego do chińskiej społeczności. Nasze zdanie podziela również sam analityk, który stwierdził, iż warto uważnie śledzić wszelkie profile społecznościowe korporacji, nie tylko te azjatyckie. Wszystko okaże się około godziny 14-stej, kiedy to konferencja powinna według wspomnianych informacji wystartować.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejny Battlefield w 2021. EA potwierdziło wcześniejszą premierę

arrow-right
arrow-right

SnowRunner zadebiutuje już jutro. Recenzje nastrajają optymistycznie

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1512 dni temu

Obecna prezentacja, która właśnie trwa jest nudniejsza od tej Cernego ... :/

https://www.youtube.com/watch?v=uWGtBLOvpAg

odpowiedz
...
77.255.***.*** • #2
GoDlike
1512 dni temu

Dokładnie. Dlatego czekam aż się skończy żebym Wam podać już gotowe info.

odpowiedz
...
185.68.***.*** • #3
skalariX
1511 dni temu

8h trwało... Masakra jakaś i naprawdę niby oryginalny pomysł, a masakryczny - zabierać ludziom 8h z życia!!!

odpowiedz
...
5.172.***.*** • #4
Evo24
1511 dni temu

Współczuję ludziom faktycznie czekającym przez te 8 godzin na cokolwiek.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: