News

SnowRunner zadebiutuje już jutro. Recenzje nastrajają optymistycznie

Po unikalnym MudRunner szykuje się symulacyjny sztos!

Marka Spintires ma za sobą sporo przetasowań i nieścisłości. Pierwotnie gry z tej serii wydawano pod wspomnianą już nazwą, by zachować ciągłość cyklu, co pozwalało w łatwy sposób powiązać ze sobą kolejne tytuły. Później w wyniku problemów ze znakiem towarowym ostatni produkt z serii tj. Spintires: Mudrunner został tego przedrostka pozbawiony, co wywołało wśród graczy konsternację. Teraz najnowsza część symulatora przewozu towarów ciężarówkami w trudnym terenie — SnowRunner kontynuuje niechlubną tradycję, wprowadzając niepotrzebne zamieszanie.

Nie zmienia to jednak faktu, iż mający zadebiutować jutro tytuł spotyka się z ciepłymi ocenami ekspertów. Tytuł w wersji na PlayStation 4 może się obecnie pochwalić 6 recenzjami, z których średnia wynosi 81/100 co stawia go pośród lepszych produkcji ostatnich lat. Recenzenci zgodnie chwalą tytuł za przepiękne krajobrazy i świetny model jazdy krytykując go jednocześnie za nieco zbyt wolne dla niektórych tempo rozgrywki. Niemniej przyzwyczajeni do takowej rozgrywki fani poprzedniej części cyklu powinni być z nowego dzieła Saber Interactive zadowoleni.

Co ciekawe twórcy ogłosili, iż konsolowe wersje gry również doczekają się modów. Co prawda obsługa takowych ma pojawić się dopiero po premierze, ale nie zmienia to faktu, że funkcja ta z pewnością będzie dla niektórych graczy istotnym powodem, by takową wersję na konsole zakupić, zamiast produkcję ogrywać na pececie.

W SnowRunner wcielamy się w zawodowego kierowcę ciężarówki przemierzającego bezdroża pokryte błotem, śniegiem i lodem. Produkcja ma zapewnić nawet cztery razy większe mapy niż w MudRunner oraz znacznie lepszą oprawę audiowizualną, do której twórcy mają się teraz szczególnie przyłożyć. W przeciwieństwie do poprzednich części gdzie korzystaliśmy z ciężarówek wirtualnych marek (które notabene były rosyjskimi ciężarówkami z innym znaczkiem) najnowsza część udostępni nam możliwość kierowania licencjonowanymi pojazdami. Dopełnieniem do całości będą, występujące po raz pierwszy w serii, dopracowane i szczegółowe kokpity naszych potężnych maszyn. Gra doczeka się również trybu multiplayer pozwalającego bawić się w kooperacji nawet z 4 graczami.

SnowRunner zadebiutuje już jutro (29 kwietnia) na PC, PS4 oraz Xbox One.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowy Assassin's Creed jeszcze dzisiaj? Za kilka godzin możliwa konferencja Ubisoft

arrow-right
arrow-right

Naughty Dog odnosi się do przecieku: "TLoU 2 będzie warte ogrania mimo spoilerów"

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: