News

Przeciek z hiszpańskiego oddziału PlayStation sugeruje trylogię Crash Bandicoot w PS Plus

To wciąż oczywiście przeciek, ale z mocno wiarygodnego źródła.

Do ujawnienia gier na ten miesiąc z PlayStation Plus pozostało zaledwie kilka godzin. Te mają pojawić się już około godziny 17:30 na oficjalnej stronie PlayStation. Dość nieoczekiwanie jednak na oficjalnym kanale hiszpańskiego oddziału PlayStation na YouTube pojawił się wpis sugerujący, iż jedną gier z oferty będzie Crash Bandicoot N. Sane. Trilogy.

Wiadomość wisiała na stronie jeszcze przez kilka godzin, aż w końcu ją usunięto. Internautom udało się jednak uchwycić ją na powyższym screenie, wraz z treścią wpisu jaki głosił:

Już jutro o 17:30 zostaną ujawnione lutowe gry z PS Plus. Zgadniecie jakie? Podpowiedź: jedna z gier pochodzi ze świetnie znanej serii.

Pod informacją znalazł się obrazek prezentujący jamraja — bohatera serii platformówek Crash Bandicoot. Wyraźnie wskazuje to na obecnośc w ofercie odświeżonej wersji gier z zabawnym zwierzakiem w tle przygotowanej przez Vicarious VisionsCrash Bandicoot N. Sane Trilogy. Pakiet trzech tytułów zadebiutował w czerwcu 2017 roku wyłącznie na PS4, by później pojawić się również na Xbox One, PC, a nawet Nintendo Switch. Zarówno gracze, jak i recenzenci o produkcji wypowiadali się raczej ciepło, a jej obecność w lutowym PS Plus stanowiłaby na tyle łakomy kąsek, iż część niewykupujących subskrypcji klientów mogłaby się teraz na nią skusić.

Nie dla wszystkich będzie to jednak wymarzony prezent. Graczy, którzy z serią Crash Bandicoot będą mieli styczność po raz pierwszy, z pewnością uderzą naleciałości w mechanikach produkcji, który już w momencie premiery nie był uznawany pod względem rozgrywki za nowoczesny. Odświeżone wersje tytułów mają też po dziś dzień problemy z detekcją kolizji, czy kamerą, co w połączeniu z wysokim poziomem trudności może u wielu z nich szybko spowodować frustrację.

To, że wpis sugerujący ofertę pojawił się na oficjalnej stronie korporacji i nie zniknął przez długi czas, pozwala sądzić, iż informacja jest całkiem wiarygodna. W przeszłości dochodziło już do wielu przecieków oferty i niejednokrotnie były one później potwierdzane. O tym czy tak się stanie, przekonamy się już dziś około godziny 17:30, kiedy to ujawniona zostanie oficjalna oferta na luty.

Gorączkowo wyczekującym nowych tytułów proponujemy skorzystanie z portalu ps-plus.pl , gdzie system automatycznego pobierania informacji zaprezentuje nową ofertę PS Plus niemal jednocześnie z oficjalnym wpisem producenta.


Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 1 sekunda

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Nowy Crash Bandicoot bardziej niż pewny - 18.06.2020 23:49
Czyżby zmierzał do nas nowy Crash Bandicoot? - 09.12.2019 12:48
CTR: Nitro Fueled dostał (nie)obiecane mikrotransakcje - 08.08.2019 13:51
Niedawno pisaliśmy też o...

Ori and the Will of the Wisps ozłocone. Prace nad grą zostały ukończone

arrow-right
arrow-right

Torchlight Frontiers zmieni się w Torchlight 3. Twórcy rezygnują z modelu Free-to-play

Komentarze
...
77.255.***.*** • #1
GoDlike
1571 dni temu

Jednak się nie potwierdziło, jestem zdziwiony muszę przyznać.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: