News

PlayStation Showcase. Link do streamu i plotki

Sprawdzamy jakie tytuły gier padły wśród potencjalnych kandydatów do pokazania w trakcie dzisiejszych 40 minut. Czy będzie to jazda bez trzymanki, czy jedynie pokazy gier o których od dawna już wiadomo? Dowiemy się za kilka godzin.

Dziś o 22:00 Sony pokaże PlayStation Showcase, gdzie w trakcie 40 minut mamy zobaczyć trailery (i być może jakieś daty premier) gier które trafią na PlayStation 5 w ostatnim kwartale tego roku lub przyszłym.

Gdyby event miał formę podobną jak State of Play, to w trakcie 40 minut zbyt wiele tych prezentacji się nie zmieści, bo zazwyczaj było to po 4-5 gier i część dostawała dłuższy gameplay. Natomiast nie bez przyczyny event nosi inną nazwę i sporo graczy ma nadzieję, na krótkie 3-4 minutowe trailery, co pozwoliłoby na pokaz około 10 pozycji.

Na tę chwilę można już obstawić, że w trakcie pokazu nie zobaczymy Horizon ||: Forbidden West (trailer i data premiery zostały pokazane kilkanaście dni temu), oraz Death Stranding, które swój premierowy trailer dostało wczoraj (chociaż do premiery jeszcze 15 dni).

Wśród plotek na temat tego jakie gry Sony pokaże najczęściej wymienia się:
- God of War: Ragnarok
- Call of Duty Vanguard
- Crash Bash (dziś mija 25 lat od premiery pierwszego Crasha!)
- Gran Turismo 7 (dzisiejszy patch dla GT Sport okazał się jedynie aktualizacją kilku logo w grze)
- nowy inFamous
- multiplayer to The Last of Us 2 (i patch dla PS5)
- GTA V w wersji na PS5
- Final Fantasy XVI
- Silent Hill od Bloober Team
- Kena: Bridge of Spirits
- nowa, niezapowiedziana marka od jednego z 14 studiów PlayStation

Jak widać za wiele tego nie ma, więc czasowo zmieściłby się każdy tytuł. Oczywiście, najchętniej zobaczylibyśmy więcej gier o których nie mamy pojęcia, czy tak odjechane zapowiedzi jak Jak & Daxter 4, Uncharted 5, Metal Gear Solid 6, Castlevania, Killzone 5 czy The Order 2. Jedyne o czym wiemy, że na pewno tego nie zobaczymy to natomiast... PlayStation VR 2. Nie będzie też gier stricte na PS4 (chociaż mogą być takie, które wyjdą na obie konsole). Na pewno będą gry od firm które nie są z Sony powiązane, lub wydadzą ten sam tytuł także na konsolach Microsoftu.

Dziś mija też 26 lat od premiery PSX w USA. Wygląda, że data tego pokazu nie jest ustawiona przypadkowo (chociaż akurat Sony lubi robić pokazy w czwartki). Uch, oby Sony po tylu przenosinach gier na rok 2022 Sony dziś nie zawiodło.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

5 najlepszych gier z PlayStation Showcase

arrow-right
arrow-right

Nadciąga remaster Crash Bash?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: