News

Premiera Call of Duty Modern Warfare III już za tydzień

CoD jak zawsze wjeżdża z przytupem.

Już za tydzień będziemy mieli szansę zagrać w najnowszą odsłonę bijącej rekordy serii Call of Duty. Nowa odsłona gry przynosi ze sobą płynną progresję broni, pełny wybór zawartości przenoszonej z poprzednich części oraz zupełnie nową kampanię, która nawiązuje do wydarzeń z Call of Duty: Modern Warfare II. Z tej też okazji wydawca przygotował polski trailer tytułu:

Pełna gra, w tym kampania fabularna, tryb wieloosobowy oraz nowy otwarty świat Modern Warfare Zombies, zadebiutuje 10 listopada, jednak dostęp do tej pierwszej można uzyskać wcześniej. Wszyscy gracze, którzy dokonali zakupu wersji cyfrowej lub przedsprzedaży gry Call of Duty: Modern Warfare III, otrzymają wcześniejszy dostęp do kampanii gry już 4 listopada. Według producenta tytuł ma zaoferować innowacyjne misje otwarte w stylu odmiennym od tych, jakie znamy ze starszych części serii.

Deweloperzy nie zapomnieli również o najważniejszym dla fanów trybie multiplayer, który ma oferować nie tylko zremasterowane mapy ze starszych Modern Warfare i niewielkie lokacje, jakie znamy z poprzednich odsłon, ale także kilka dużych map, na których walki będą prowadzone w trybach Ground War oraz Invasion. Na deser do dyspozycji graczy oddanie zostanie także, na wzór Call of Duty WW2 — jedna gigantyczna mapa wojenna, na której wykonywać będziemy szereg różnych celów, a nawet wzywać do pomocy pojazdy.

Call of Duty: Modern Warfare III jest jednocześnie kontynuacją wydarzeń przedstawionych w Modern Warfare II oraz odświeżeniem gry z 2011 roku, CoD: Modern Warfare 3. Produkcja to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek z widokiem z pierwszej osoby, która swoje korzenie ma w studiu Infinity Ward. Za stworzenie trzeciej części Modern Warfare odpowiedzialne jest Sledgehammer Games, które współpracuje z innymi zespołami, takimi jak Infinity Ward, Treyarch czy Raven Software, aby wspólnie rozwijać tę cenioną serię. Premiera gry już 10 listopada na PS5, Xbox oraz PC.

Czas czytania: 2 minut, 38 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Achilles: Legends Untold

arrow-right
arrow-right

PS5 Slim uchwycone w pokoju gracza!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: