News

Rainbow Six: Siege za darmo przez weekend. Gra niebawem otrzyma kolejne DLC

Deweloperzy chcą zachęcić graczy do zakupu gry, jak i przepustki sezonowej.

Rainbow Six: Siege stanowiący kolejną iterację stawiającego na taktyczną rozgrywkę cyklu Rainbow Six odniósł przez ostatnie lata gigantyczny sukces. Wciąż rozwijana strzelanina z prawdziwym zatrzęsieniem możliwości i dostępnych bohaterów (zwanych operatorami) cały czas przyciąga setki tysięcy graczy na całym świecie. Ubisoft będący producentem gry przy okazji premiery kolejnego dodatku Void Edge, zdecydował się zorganizować darmowy weekend na wszystkich platformach. Jeśli nie przetestowaliście jeszcze debiutującego w 2015 roku tytułu, to teraz nadarzy się do tego znakomita okazja.

  • PC: 5 marca, 19:00 – 9 marca, 21:00. Pobieranie jest już dostępne.
  • PS4: 5 marca, 14:00 – 9 marca, 14:00. Pobieranie jest już dostępne. Subskrypcja PS+ nie jest wymagana.
  • Xbox One: 5 marca, 9:00 – 9 marca, 18:00. Wymagana subskrypcja Xbox Live Gold.

Podczas 4-dniowego okienka będziemy mieli szansę sprawdzić nie tylko tryby i operatorów z podstawowej wersji gry, ale także wszystkie atrakcje znane z dodatków. O progres poczyniony w darmowej wersji gry nie musicie się martwić, gdyż zostanie on przetransferowany do pełnej wersji gry jeśli takową nabędziecie. Producent, by ułatwić Wam decyzję o zakupie, znacząco obniżył też cenę gry w promocji, która wynosi obecnie jedynie około 37 złotych.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to wieloosobowa strzelanina koncentrująca się wokół zmagań drużynowych jednostek specjalnych z całego świata. W grze wcielamy się w doświadczonego żołnierza jednej z elitarnych formacji jak rosyjski Specnaz czy polski GROM. Do dyspozycji mamy cały szereg broni i gadżetów często diametralnie zmieniających rozgrywkę, a także unikalnych dla każdej postaci (zwanych operatorami) umiejętności. Oprócz standardowego trybu PVP, gra oferuje również możliwość rozgrywki kooperacyjnej przeciwko drużynie terrorystów dowodzone przez komputer.

Gra miała premierę 1 grudnia 2015 roku i jest dostępna na PS4, Xbox One oraz PC.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 32 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Potwierdzono natywną obsługę Ray Tracingu w PlayStation 5 oraz Xbox Series X

arrow-right
arrow-right

Sony Santa Monica ma nową szefową

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: