News

Red Dead Redemption 2 na konsolach otrzyma zawartość z PC. Fani zagrają w nowe misje

Miało być tak pięknie, a jednak dodatki otrzymają wszyscy.

Red Dead Redemption 2 to gra dość trudna w odbiorze. Pomimo tego, że przez wielu jest ona oceniana jako przereklamowana czy wręcz nudna, to nadal jest o niej głośno, choć w ostatnim czasie raczej nie na taki rozgłos liczyli deweloperzy.

Producent gry — Rockstar Games popadł bowiem w niełaskę graczy po wydaniu bardzo słabo dopracowanej wersji gry na komputery osobiste, co przez wiele osób zostało odebrane jako ordynarny „skok na kasę” jak najmniejszym kosztem. Z samym uruchomieniem gry były spore problemy, a gdy już udawało się ją włączyć, to okazywało się, iż lubi się ona często scrashować, średnio co kilkadziesiąt minut.

Jakby tego było mało, to tytule obecne były również karygodne, amatorskie błędy w postaci, chociażby powiązania tempa wyczerpywania się energii gracza z liczbą wyświetlanych klatek, przez co bohater na komputerze pozwalającym na rozgrywkę w 144 klatkach na sekundę męczył się ponad cztery razy szybciej niż na konsoli.

Również kolejna decyzja Amerykanów raczej nie poprawi nastrojów pecetowcom. Okazuje się, że bonusowa zawartość, jaką reklamowano wersję na PC... trafi również na konsole. Konkretnie to już trafiła, ale jedynie na PS4. Posiadacze Xbox One na dodatkową zawartość muszą zaczekać aż do 21 stycznia przyszłego roku.

Aktualizacja obejmuje:

  • Trzy fabularne misje łowcy głów
  • Dwie kryjówki gangów do wyczyszczenia
  • Dwa nowe skarby do znalezienia
  • Dodatkową misję „To The Ends of The Earth"
  • Cztery nowe bronie
  • Pięć nowych koni
  • Pięć nowych ozdób

Oprócz tego do gry zostanie wprowadzony również tryb fotograficzny, jakiego dodania gracze domagali się już od dawna oraz dodatkowa zawartość do trybu online.

Choć samego dodatkowego kontentu nie jest dużo, to wprowadzenie go osobnych terminach dla PS4 i Xbox One raczej nie przysporzy producentowi popularności. Szczegolnie, iż naraził się on już w przeszłości graczom, implementując fejkowy tryb HDR, jaki tak naprawdę nigdy nie działał czy nie naprawiając od premiery popsutej implementacji trybu 4K na PS4 Pro, co fani musieli obchodzić, stosując triki w systemie konsoli. Nie zmienia to faktu, iż gra w dalszym ciągu sprzedaje się naprawdę dobrze, a na atrakcyjne obniżki jej ceny musieliśmy czekać całymi miesiącami.

Red Dead Redemption 2 zadebiutował 26 października 2018 roku na PS4 i Xbox One w polskiej wersji jezykowej. Wersja na PC miała premierę dopiero w listopadzie obecnego roku.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
GTA V z odległą premierą na next-genach - 18.05.2021 22:41
Xbox Game Pass na maj zapowiada się znakomicie - 03.05.2021 22:36
Red Dead Online jako osobna gra - 02.12.2020 10:30
Red Dead Redemption 2 za darmo w Game Passie - 23.04.2020 15:40
Wiemy kiedy Red Dead Redemption 2 trafi na Steam - 27.11.2019 17:57
Niedawno pisaliśmy też o...

Film Ni No Kuni w styczniu na Netflixie

arrow-right
arrow-right

The Outer Worlds doczeka się sporego dodatku w 2020 roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: