News

Xbox Game Pass na maj zapowiada się znakomicie

Wiemy też, że to jeszcze nie wszystkie gry na ten miesiąc.

Microsoft od jakiegoś czasu nie wrzuca już żadnych porządnych gier w ramach abonamentu online (Gold), mimo to nie rezygnuje z Games With Gold ( Maj 2021 - darmowe gry w Games With Gold). Widać jednak, że wszystko to kosztem osobnego Game Passa, do którego potrafią trafić naprawdę porządne kąski, a do tego Microsoft nie tylko wrzuca tam swoje gry od dnia premiery - do usługi trafiają też czasem gry firm trzecich (ostatnio było to Outriders, którego serwery z tego powodu kilkanaście dni stawały na nogi).

Lista gier na pierwszą część maja co prawda aż takich kąsków nie zawiera, ale nie wiemy co pojawi się w kolejnych tygodniach - obecna rozpiska zawiera w sobie jedynie dwa najbliższe czwartki.

I tak, od jutra dostaniemy Dragon Quest Builders 2 (kto nie grał - polecam, to taki Minecraft skrzyżowany z DQ ale bez pikselozy, świnek i creeperów).
W czwartek do "abonamentowych" gier dołączą: FIFA 21, Outlast 2, Steep. Z kolei tydzień później, 13 maja pogramy w Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, Just Cause 4: Reloaded, Psychonauts, Red Dead Online (!!).

Niestety, kilka gier zniknie też z oferty. Najbardziej brakować w ofercie będzie Alan Wake, bo gra jest jakby nie patrzeć konsolowym exclusivem na Xboxach i wydana została przez Microsoft. Mimo, że firma inne swoje gry trzyma w usłudze bezterminowo, to akurat tej pozycji nie będzie to dane. Niektórzy mogą też zatęsknić za Final Fantasy IX, które na Xboxach pojawiło się dopiero niedawno. Pozostałe pozycje na szczęście nie są już tak głośne, to: Dungeon of the Endless i DayZ. Znikną też dostępne w ramach EA Play FIFA 15 - FIFA 18.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy Returnal zostawili tryb debugowania w grze

arrow-right
arrow-right

Kwietniowe State of Play - podsumowanie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: