News

Sporo nowości o DriveClub

Jak wiemy z wywiadów i newsów, ekipa z Evolution Studios ostro pracuje nad DriveClub, aby wyrobić się na tegoroczną premierą PlayStation 4. A my dalej czekamy na jakiś solidny gameplay z gry, który najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero podczas sierpniowych targów gamescom. Aktualnie polecam zapoznać się ze sporym wyciekiem informacji, które opublikował w sieci serwis PlayStationer.

Evolution Studios przyznaje, że ich DriveClub ma połączyć najlepsze cechy wyścigów arcade i symulacji, dostarczając nam produkcję wymagającą, lecz na tyle przystępną, aby nowi, niedoświadczeni życiem gracze mogli sobie z nią spokojnie poradzić. Wszystkie dostępne w DriveClub trasy oparte są na prawdziwych torach, aczkolwiek twórcy postanowili trochę przemodelować niektóre odcinki. Trasy mają być rozsiane po całym świecie i oferować nam wrażenia, jakich nie doświadczyliśmy podczas żadnych dotychczasowych wyścigów samochodowych. Potwierdzono natywną rozdzielczość 1080p, niestety nie wiadomo, czy DriveClub będzie śmigał w pełnych sześćdziesięciu klatkach na sekundę.

Gra ma posiadać dedykowane serwery, co ma umożliwić bezproblemową zabawę po sieci. Evolution Studios jest dumne z tego, że tryb single i multiplayer będą od siebie całkowicie niezależne - Więc, jeżeli planujecie zabawę po sieci, pomijając single, nie musicie się obawiać nieodblokowanych tras i samochodów.
Przygotujcie się na sporą ilość płatnych dodatków, które wprowadzą do gry masę nowych samochodów i tras. W dodatku dowiedzieliśmy się, czym będzie różniła się pełna wersja gry, od tej dostępnej przez PlayStation Plus. Plusowcy dostaną produkt pozbawiony niektórych pojazdów i tras, za to będą mogli odblokować pełną wersję gry za mniej, niż wynosić będzie aktualna cena pudełkowa. W grze pojawią się zniszczenia samochodów, niestety nie będą one miały żadnego wpływu na przebieg rozgrywki. Potwierdzono również, że o tuningowaniu samochodów możemy zapomnieć.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 18 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Dziś wyłączenie serwerów DriveClub - 31.03.2020 11:36
Sony w ogniu krytyki po przedwczesnym usunięciu Driveclub ze sklepu - 01.09.2019 12:05
Driveclub zniknie z PS Store już w tę sobotę - 27.08.2019 10:46
DriveClub kończy żywot - 01.04.2019 13:49
Premiera DriveClub szybciej niż myślimy? - 07.04.2014 10:07
Niedawno pisaliśmy też o...

Ninja Theory pracuje nad grą na nextgeny

arrow-right
arrow-right

Przygotujcie się na kolejne dodatki do Borderlands 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: