News

State of Play na czerwiec zapowiedziane. Szykuje się gorący pokaz

Można już zapiąć pasy, Sony jako pierwsze rozpocznie dziesięć dni jazdy poprzez zapowiedzi nowych gier - już za tydzień.

Bardzo dobra wiadomość dotarła dziś od Sony, które od dawna omija E3 i ostatnimi laty nie garnęło się nie tylko do własnego eventu, ale nawet pokazania jakichkolwiek gier w okolicy tej i towarzyszących jej imprez.

E3 2022 ostatecznie anulowane

To koniec wielkiego święta graczy. Nie tylko w tym roku, ale prawdopodobnie już na zawsze...

Czytaj dalej »

Firma zapowiedziała dziś, że w nocy z 2 na 3 czerwca o 23:59 naszego czasu, pokaże stream z grami które zmierzają na PlayStation 4 i PlayStation 5 (interesuje nas zwłaszcza to drugie). Niestety, wydarzenie potrwa jedynie 30 minut, więc za dużo tych gier nie zobaczymy, ale tym razem Sony w końcu nie dodało komunikatu o tym, że nie dowiemy się niczego na temat PS VR 2 i wygląda, że zobaczymy jakieś gry na nową generację gogli wirtualnej rzeczywistości.

Summer Game Fest 2022 z datą i godziną

Zastępca, a może i nawet następca E3 spróbuje nas zaskoczyć za miesiąc. Czy podoła?

Czytaj dalej »

Totalnie nie wiemy czego się spodziewać, ale można obstawiać, że zobaczymy God of War Ragnarok, bowiem oddział z Santa Monica opublikował dziś życzenia urodzinowe dla odtwórcy roli Odyna, zaznaczając, że nie mogą się doczekać, aż nam pokażą grę - cenzurując część wiadomości. To oznacza, że wkrótce będą chcieli nam przekazać jej dalszą część - pokaz za tydzień byłby świetną okazją. Niektórzy łudzą się nawet na datę premiery pod koniec lata.

Xbox i Bethesda zapraszają na czerwcowy pokaz gier

Nie będzie w tym roku E3, ale to nie znaczy, że początek lata ma nie mieć gorących zapowiedzi!

Czytaj dalej »

Ja osobiście chciałbym w końcu jakiś teaser potwierdzający współpracę Sony i Konami. Ucieszymy się z Silent Hilla (którego aż 3 części mają być w produkcji - remake, nowa część i pozycja VR). Najbardziej ucieszyłbym się jednak z Metal Gear Solid, a remaster lub jeszcze lepiej remake pierwszej lub trzeciej części rezerwowałbym w podskokach jeszcze w trakcie prezentacji.

Pozostałe plotki mówią o: Street Fighter 6, Resident Evil 4 Remake, Final Fantasy XVI, Star Ocean: The Divine Force. Pojawią się też pewnie jakieś informacje o dodatkach do Horizona czy GT7, ale oczywiście czekamy na nowe zapowiedzi od studiów Sony, zwłaszcza od Naughty Dog, które zapomniało już chyba o multiplayerze do The Last of Us II.

Przypomnę więc rozpiskę najważniejszych prezentacji gier konsolowych na czerwiec:
- noc z 2 na 3 czerwca - PlayStation State of Play - o północy
- 9 czerwca - Summer Game Fest - 20:00
- 12 czerwca - Xbox & Bethesda Games Showcase - 19:00

W międzyczasie nie zabraknie oczywiście innych prezentacji (w tym wielu produkcji niezależnych) - najważniejsze z nich postaram się opisać na GameOnly.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kangurek Kao czeka na poprawki

arrow-right
arrow-right

Dodatek Top Gun do Ace Combat dostępny. Jest też wstępna data premiery AC8

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: