News

SteelSeries ogłasza partnerstwo z organizacją DragonBorns.net

SteelSeries, czołowy producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ma przyjemność ogłosić partnerstwo z gamingową organizacją – DragonBorns.net. Do projektu została zaangażowana grupa doświadczonych menadżerów oraz zawodników o wysokich aspiracjach i umiejętnościach. SteelSeries dostarczy zawodnikom DragonBorns.net najnowszy, profesjonalny sprzęt do grania i zapewni odpowiednie warunki do szlifowania umiejętności.

„Nie ma osoby w e-sporcie, która nie słyszałaby o firmie SteelSeries. Renoma marki oraz jakość produktów sprawiają, że chyba każdy zespół chciałby z duńskim producentem współpracować.” - powiedział Grzegorz „Stone” Kamiński, główny manager DragonBorns.net. „Jesteśmy niezwykle zmotywowani i podekscytowani możliwością pracy z globalną marką. Filozofia SteelSeries, Winning is Everything jest nam niezwykle bliskie.”

DragonBorns.net jako zespół oraz każdy gracz osobno mają niezwykły potencjał. Męska dywizja League of Legends zakwalifikowała się do elitarnych, europejskich rozgrywek sezonu 3. tejże gry. DB znalazło się tam w gronie 8 najlepszych zespołów Starego Kontynentu (w tym m.in. Fnatic, SK Gaming czy Copenhagen Wolves – wszystkie również wspierane przez SteelSeries), które rywalizują o przepustkę do mistrzostw świata. Z nadzieją na nawet jeszcze większe sukcesy w 2013, skład męskiej dywizji przedstawia się następująco:

Maciej „Shushei” Ratuszniak (ap carry)
Eryk „HosaN” Wilczyński (ad carry)
Jakob "YamatoCannon" Mebdi (solo top)
Tobias „Muvert” Wall-Horgen (support)
Marcel "Dexter1" Feldkamp (jungler)

Żeńska dywizja League of Legends stawia sobie za cel nie tylko sukcesy eSportowe, lecz także przełamanie stereotypów. „Chcemy być numerem jeden, jeśli chodzi o kobiecą scenę League of Legends, a przy okazji przełamać stereotyp, że dziewczyny nie nadają się do grania i nie grają w ogóle.” - powiedziała menadżer żeńskiej dywizji LoL, Oliwia "Lilpwnd" Chrzanowska. Skład, który odnosił znaczące sukcesy, m.in. 1 miejsce na zawodach ESL Female Cup przez kilka miesięcy:

Signe „kiiiisu” Jeletski (solo top)
Annika „Fealina” Gerber (ap carry)
Sandrine „Shanysse” Chermette (jungler)
Meg „llinkis” Duda (ad carry)
Stefani „Bellanova” Liivak (support)

Dywizja FIFA złożona jest z 3 świetnych zawodników. Bartosz „Bartas” Tritt jest obecnym wicemistrzem świata i Europy, Michał „Versus” Majtyka zajął drugie miejsce w mistrzostwach Polski w FIFA12, a także Stanislav „WickytBG” Chakarov, jeden z najlepszych graczy bułgarskiej sceny oraz zdobywca medali wielu europejskich turniejów. FIFA, dywizja męska:

Bartosz „Bartas” Tritt
Michał „Versus” Majtyka
Santislav „WickytBG" Chakarov

DragonBorns.net pragnie, podobnie do SteelSeries, być jak najbardziej otwartym na społeczność fanów. Z tego powodu stworzony został portal, który przenosi interakcję między fanami a zespołem na wyższy poziom. „Jednym z wyrazów naszego zaangażowania w życie społeczności fanów ma być system lojalnościowy, który w przyszłości przemieni się w system multipartner.” - powiedział Paweł „Heimr” Strzelec, odpowiedzialny za stworzenie strony internetowej dragonborns.net. „W zamian za zaangażowanie naszych fanów chcemy ich nagradzać i motywować do dalszego wspierania naszego projektu.”

Więcej informacji na temat DragonBorns.net można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu, www.dragonborns.net, gdzie pojawiają się najświeższe newsy i gromadzi się społeczność fanów. Nie zapomnijcie śledzić profil DB na Facebooku, http://facebook.com/dragonborns.net.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 24 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation laureatem nagrody Superbrands w Polsce

arrow-right
arrow-right

Spoko kolekcjonerka Splinter Cell: Blacklist

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: