News

Tokio 2020 od dziś z własną grą

Do spóźnionej olimpiady jeszcze miesiąc, ale na konsolach można przeżywać sportowe emocje już dziś.

Cenega, polski dystrybutor Tokyo 2020: Oficjalna gra wideo poinformował, że gra trafiła właśnie do sprzedaży. Wydawanie gier olimpijskich jest już niemal tradycją i chociaż nigdy nie stoją one na wysokim poziomie, to zawsze znajdą się chętni na ich zakup. Za tegoroczną edycję odpowiada SEGA, która stworzyła też Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020, wydane jeszcze w listopadzie 2019 - co okazało się sporym falstartem, gdyż olimpiadę opóźniono przez epidemię o rok.

W grze Tokyo 2020 znajduje się tryb solo i online dla 8 graczy, a wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się w 18 dyscyplinach sportu, z typowo arcadowym poziomem trudności - takich jak bieg na 100m, skok w dal, koszykówka, piłka nożna, zawody BMX, pływanie na 100/200m, siedmioosobowa odmiana Rugby, siatkówka plażowa, judo, wspinaczka, rzut młotem, tenis i parę innych. Wszystko to oczywiście na oficjalnych arenach w Tokio i okolicach.

Ciekawostką jest, że w grze mamy kreator postaci, który pozwala nieco zaszaleć - spośród 50 kostiumów można wybrać np. pirata czy austronautę - dzięki czemu wielki krok dla ludzkości może być skokiem w dal lub ciosem zadanym w judo ;) Wśród kostiumów, jak przystało na SEGĘ, znajdzie się też niebieski jeż Sonic.

Custom image

Gra dostępna jest na PS4, Xboxa One i Switcha (a więc także na PS5 i XSX|S). Wersja sklepowa to ok. 150zł, cyfrowa to 169zł. Dla przypomnienia - prawdziwa olimpiada startuje 23 lipca.

Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Final Fantasy 7 Remake Intergrade - niemal perfekcyjne odświeżenie

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk wrócił do PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: