Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

The Last of Us II nie dostanie dema przed premierą

Cierpliwość graczy jest wystawiana na próbę.

The Last of Us jest przez wielu uważane nie tylko za jedną z najlepszych gier Naughty Dog, ale i całej branży. Nic więc dziwnego, że na kontynuację czeka spora ilość graczy. Niestety wygląda na to, że na szansę ogrania produkcji będą musieli jeszcze długo poczekać, gdyż ostatnie wiadomości dotyczącej nadchodzącego hitu Sony nie napawają optymizmem. Najpierw przesunięcie daty premiery, potem decyzja o niewydawaniu gry cyfrowo, a teraz dowiadujemy się, że gra nie otrzyma wersji demonstracyjnej.

Przyczyną nie są problemy w procesie produkcyjnym. Twórcy wyjaśnili, że tworzenie teraz wersji demonstracyjnej byłoby niepotrzebnym marnowaniem zasobów i mogłoby negatywnie odbić się na finalnej wersji gry. Zespół zajmuje się teraz dokańczaniem tytułu, nad którym prace są już powoli kończone.

The Last of Us 2 miało pierwotnie pojawić się na pułkach sklepowych w maju, ale z powodu pandemii koronawirusa przesunięto premierę bez określonego terminu -  The Last of Us II znów spóźnione! Jedyne co nam pozostaje to wierzyć, że tytuł pojawi się jeszcze w tym roku. Gra pojawi się wyłącznie na PlayStation 4.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Rockstar rozdaje dolary za logowanie do GTA online

arrow-right
arrow-right

Square Enix nie przyspieszy premiery cyfrowego Final Fantasy VII

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.