Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Rockstar rozdaje dolary za logowanie do GTA online

Mały podarunek od Rockstara za uruchomienie trybu multiplayer.

Grand Theft Auto 5 zostało wydane w 2013 roku i osiągnęło ogromny sukces dzięki GTA Online, które do dziś jest chętnie wspierane przez Rockstara. Twórcy postanowili umilić czas posiadaczom gry dzięki prezentowi za logowanie.

Każdy gracz, który zaloguje się w ciągu kwietnia w GTA Online otrzyma pół miliona growych dolarów. Pieniądze trafią na konto gracza w Maze Bank, gdzie będzie można je wypłacić. Jest w tym tylko jeden problem. Zaznaczono, że gotówka może nie trafić od razu i prawdopodobnie pojawi się w ciągu kilku dni.

Gracze mogą wydawać pieniądze na przedmioty używanie w trakcie grania, czyli bronie lub różnorakie pojazdy. Warto przy okazji dodać, że do najbliższej środy twa wydarzenie, w ramach którego za wygranie serii na arenie oraz wykonanie prób czasowych Tartak i La Fuente Blanca można zdobyć aż 3-krotnie większą ilość cyfrowych pieniędzy.

Jest to całkiem miły gest od Rockstara, który w obecnej sytuacji może być dobrym pretekstem do pozostania w domu i spędzeniu czasu przy GTA 5.

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Spór między producentem Humvee a Activision zakończony. Sąd oddalił pozew

arrow-right
arrow-right

The Last of Us II nie dostanie dema przed premierą

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: