News

Znamy pierwszą grę PS+ Extra i Premium w sierpniu

Wielkie zaskoczenie to nie jest, bo Ubisoft obiecywał już swoje gry wcześniej, ale nie podał kolejności.

Wczoraj na francuskiej stronie dealabs, użytkownik billbil-kun, znany z ujawniania gier w PS+ na 2-3 dni przed oficjalnym ich podaniem przed Sony poinformował, że zna już pierwszą grę jaka trafi do nas w ramach sierpniowej aktualizacji PS+ Extra i Premium.

Gry z Ubisoft+ które mogą trafić do PS+ Extra/Premium

Ubisoft obiecuje powiększenie listy o kolejne 23 pozycje przed końcem roku.

Czytaj dalej »

Do oferty ma trafić kolejna gra znajdująca się w programie Ubisoft+ na PC - Ghost Recon Wildlands. Ma to też nie być ostatnia gra tej firmy na sierpień - wygląda więc, że po tym jak Francuzi w sierpniu dorzucili aż siedem różnych Assassin's Creedów, nie zwalniają tempa. Osobiście nastawiałbym się na dwa pierwsze Watchdogsy - gdyż druga część zawitała niedawno do Xboxowego Gamepasa, a wydaje się, że Ubisoft próbuje w PS+ nadgonić gry które już tam były i prezentować w miarę równą ofertę. Do końca roku obiecano nam aż 50 gier, więc ok. 10 tytułów wciąż nie znamy.

W PS+ dostaniemy aż 8 części Yakuzy

Były już Yakuzy w GamePassie, teraz czas na PS+.

Czytaj dalej »

Wiemy też już, że do programu z droższym abonamentem trafią kolejne odsłony Yakuzy, a ostatnio na premierę dostaliśmy Stray, które mimo bycia "indykiem" zostało przez graczy bardzo ciepło odebrane. Oczywiście nikt nie obiecuje, że premierowe gry dostaniemy co miesiąc, Sony zarzekało się też, że nie będzie dawać swoich gier na premierę - ale wcale się nie zdziwię, jeśli w tym roku dostaniemy przynajmniej 1-2 kolejne gry od dnia premiery (i nie mam tutaj na myśli PS+ Essential, gdzie takie rzeczy też się zdarzają).

Wciąż czekamy też na więcej klasyków w najdroższym abonamencie. Po tym jak wciągnąłem Ape Escape z PSX zdobywając w kilka wieczorów platynowe trofeum mam ochotę na więcej (niestety druga część nie ma platyny i na PS5 się glitchuje, więc trzeba grać w chmurze...). Niestety, nie każda konwersja z PSX oferuje trofea, więc tutaj też przydałoby się pilnowanie, aby była to norma. Czas pokaże, na razie start PS+ Extra i Premium jest słodko-gorzki. Z jednej strony ponad 800 gier, z drugiej paru z USA zabrakło, część to pozycje których twórcy woleli je chyba wrzucić do programu zamiast liczyć, że ktoś jeszcze je kupi, a część to niestety gry które w PS+ były już za darmo, więc docenią je tylko osoby, które do programu dołączyły wcześniej, lub nie dodawały do biblioteki tego w co nie miały czasu zagrać.

Oficjalną listę Sony powinno podać bliżej połowy miesiąca.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Two Point Campus zgarnia wysokie oceny i jest za darmo w GamePassie

arrow-right
arrow-right

FIFA 23 chwali się nowościami graficznymi

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: