Aktualności
Popularne
Recenzja Resistance Burning Skies
Nie od dziś wiadomo, że Resistance to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych w branży elektronicznej rozrywki. Niedawno dowiedzieliśmy się jednak, że prawdopodobnie Burning Skies będzie ostatnią częścią sagi. Gra ukazała się wyłącznie na kieszonkowej konsolce PlayStation Vita. Chimera powraca w nowej, przenośnej odsłonie. Powraca, aby wyznaczyć nowe standardy mobilnej rozrywki.
Fabuła w Splinter Cell: Blacklist w jednej pigule
Nowy materiał ze Splinter Cell: Blacklist, który Ubisoft umieścił na youtube przybliży wam aspekty fabularne nowej odsłony gry.
Borderlands 2, to prawie 60 godzin gry
Steve Gibson z Gearbox poinformował dziś opinię publiczną o długości kampanii w Borderlands 2.
Famitsu potwierda - Yakuzy zostaną wydane w HD
Parę dni temu sieć obiegła plotka głosząca, że pierwsze dwie części Yakuzy (PS2) zostaną odświeżone i trafią na PS3.
Galeria i pierwsze informacje o Ratchet & Clank: QForce
James Stevenso z Insomaniac Games na oficjalnym blogu PlayStation opublikował parę istotnych informacji odnośnie Ratchet & Clank: QForce.
