News

10 lat PS+. Darmowy motyw i nowe zniżki w PS+ Rewards

Sprawdźcie co nowego w PlayStation Plus.

Wczoraj tradycyjnie o 17:30 powinna odbyć się prezentacja gier w ramach abonamentu PS+. Tym jednak razem Sony zaskoczyło i podało listę 3 gier nieco wcześniej ( Lipiec 2020 - darmowe gry w PlayStation Plus). Nie stało się tak bez powodu - dokładnie 29 czerwca wypadła bowiem 10 rocznica powstania usługi, która co miesiąc oferuje darmowe gry (na początku na PS3 i PSP tryb online wciąż pozostawał bezpłatny).

Z tej okazji, Sony przygotowało kilka drobiazgów dla graczy. Poza wspomnianymi trzema grami, dostaliśmy np. darmowy motyw PS+, który pobierzecie tutaj . Niestety, motyw nie posiada nowego motywu muzycznego, ba, nie używa nawet domyślnego, więc to niestety troszkę słabo jak na taką rocznicę.

Druga ciekawa informacja związana z abonamentem, to kolejne zniżki w PS+ Rewards. Niedawno pisałem o aktualnych ( Kolejne firmy z bonusami dla polskich posiadaczy abonamentu PS+), a teraz do wspomnianych firm dołączają EMP i Foods by Ann, natomiast Pyszne.pl i Muscat poszerzają swoją ofertę. Pełna lista zniżek na stronie PlayStation+ Rewards .

I na sam koniec infografika od polskiego oddziału Sony. Można sie z niej dowiedzieć, ze na całym świecie udostępniono razem ponad 1000 gier w ramach PS+ (u nas około 790). Z abonamentu korzysta 42 miliony graczy (raptem 38% posiadaczy PS4), a najpopularniejszą grą d której potrzebny jest abonament jest... nieśmiertelne GTA V, wydane jeszcze na PS3. Co ciekawe, trzecią najchętniej pobieraną grą w ramach abonamentu było zremasterowane Shadow of the Colossus - kiedyś tak niedoceniane po latach jak widać przekonało do siebie graczy.

Ciekawe, jaka pierwsza gra wskoczy w grudniu do PS+ na PlayStation 5? Przekonamy się zapewne 25 listopada, gdy lista ta zostanie podana (heh, akurat w moje urodziny...).

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 28 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
GTA V nie korzysta z mocy SSD w next-genach - 14.03.2022 23:29
GTA V next-gen będzie sporo kosztować - 07.03.2022 22:25
GTA V z datą premiery, GTA 6 w produkcji - 04.02.2022 23:13
GTA Online z dodatkiem fabularnym. Pomożemy znanemu raperowi - 08.12.2021 23:01
GTA 3, Vice City i San Andreas znów powrócą! - 12.08.2021 23:07
Niedawno pisaliśmy też o...

Zaczyna się sezon w F1. Prawdziwy i growy.

arrow-right
arrow-right

PlayStation Indie to nowa inicjatywa Sony. Na start 9 gier

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: