News

Battlefield 2042 - mniejsze mapy i postać z Gdańska

Pierwszy sezon otrzymał w końcu konkretną zapowiedź.

Od premiery Battlefield 2042 minęło już ponad pół roku - i mimo to gry nie udało się w znaczący sposób poprawić, tak, aby gracze mieli z niej tę samą radość, co z poprzednich części. Żeby jednak nie zajść graczom jeszcze bardziej za skórę, firma musi wywiązać się z dostarczania kolejnych dodatków i aktualizacji.

Dziś przypomniano, że do gry zmierzają chociażby nowe mapy, ale zaznaczono przy tym, że będą to areny na mniejszą skalę. Battlefield bowiem miał się wyróżniać tym, że pozwala na zabawę aż 128 graczom - budowanie map na których sekundę po spawnie nie zginiemy dla takiej ilości osób to jednak nie taka prosta sprawa i postanowiono, że o teraz nowe plansze przycięte będą do obsługi maksymalnie 64 osób. Na szczęście (a może i nie), stare mapy nie stracą opcji gry z podwójną ilością graczy.

Recenzja: Battlefield 2042

Prosty sposób na destrukcję... marki.

Czytaj dalej »

Zmiana nie dotknie też pierwszego sezonu gry, który dostał dziś zapowiedź. Dostaniemy w nim nową mapę - Ekspozycję. W grze pojawi się też nowa postać - pochodząca z Gdańska Ewelina Lis, specjalistka rakiet G-84 TGM. Poza tym, dostaniemy dostęp do nowych broni - tych mniejszych, czyli kusza Ghostmaker R10 i karabin wyborowy BSV-M - oraz tych naprawdę dużych śmigłowców bojowych RAH-68 Huron i YG-99 Hannibal.

Nowy sezon wystartuje już za dwa dni, w czwartek, 9 czerwca. Ciężko powiedzieć, czy warto do gry wrócić - chyba, że właśnie z okazji dodania do gry bohaterki pochodzącej z naszego kraju. Niestety DICE nie poszło za ciosem i nie umiejscowiło mapy Exposure również w naszym kraju - co przy małej ilości graczy która obecnie wciąż gra w grę mogłoby prowadzić zapewne i do podwojenia ich ilości...

Czas czytania: 2 minut, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Modern Warfare II. Jest trailer i data premiery

arrow-right
arrow-right

Summer Game Fest bez wielkich zapowiedzi...

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: