Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Ghost of Tsushima z nowymi kostiumami

Nie chodzi jednak o takie zwykłe przebieranki i skiny dla Jina, ale inspirowane klasykami Sony zbroje.

Ghost of Tsuhima przez premierę raptem miesiąc po The Last of Us 2 był niemalże skazany na porażkę, jednak dzięki kontrowersjom największego hitu Sony grze udało się całkiem nieźle wybić, a sukces był tak wielki, że ekipa Sucker Punch już od pół roku dodaje do gry darmowe nowości. Wcześniej pojawił się tryb multiplayer ( Ghost of Tsushima z darmowym dodatkiem multiplayer), a teraz dostaliśmy nowe cztery kostiumy.

Zazwyczaj w takiej sytuacji, gdy uniwersa gier się przenikają, dostajemy strój który czyni z naszej postaci niemalże klona z innej gry. Twórcy przygody pana Sakai podeszli jednak do tematu inaczej i jedynie zainspirowali się czterema konkretnymi grami, nadając cechy charakterystyczne kostiumom, jednak nadal pozostając w trzynastowiecznej Japonii.

Tak oto dostaliśmy zbroje z kolejno: God of War, Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus oraz Bloodborne. Trzeba przyznać, że to smaczek typowo dla osób które w powyższe gry grały, gdyż niektóre odniesienia są nie tyle do głównych postaci, co do pewnych atrybutów, przeciwników czy cech charakterystycznych świata - i ja bym chętnie jak najczęściej widział takie właśnie dodatki w grach.

Galeria

To teraz jeszcze poprosimy dla wszystkich wspomnianych gier i samego GoT patche next-genowe i będziemy naprawdę szczęśliwi.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Styczniowa Wyprzedaż w PS Store

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 zniknął z PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: