News

Horizon 2 opóźnione! Jedynka dostaje tryb 60 FPS

Plotki się potwierdziły, a Sony zostaje praktycznie bez exów na ten rok...

Gdy w trakcie Opening Night Live, które otwiera tegoroczny Gamescom, prowadzący imprezę Geoff Knighley zapowiedział materiał o Horizon II: Forbidden West, a przedstawiciel Guerilla Games zaczął mówić o tym, że gra weszła w ostatnią fazę produkcji, miałem nadzieję, że za chwilę poznamy datę premiery. Gdy jednak w tle zobaczyłem znane fragmenty z ostatniego trailera zamiast nowych scenek, a do optymistycznych zapowiedzi dołączyły określenia "dostarczyć produkt wysokiej jakości" - wiedziałem, że zamiast tego, za chwilę dowiemy się o obsuwie.

Prawda jest taka, że dostaliśmy i jedno i drugie. Horizon 2 został opóźniony na przyszły rok, ale podano też datę premiery - 18 lutego 2022. Potwierdziły się więc plotki i wygląda, że poza Ratchet & Clank: Rift Apart które ukazało się na początku wakacji Sony nie ma dla graczy już nic ciekawego na ten rok. Zarówno Horizon 2, jak i God of War 2: Ragnarok czy Gran Turismo 7 nie wyjdą w tym roku. Na siłę można podciągnąć do tego miana Kena: Bridge of Spirits albo Deathloop, ale to nie są gry stricte od Sony i na pewno wiemy już, że ta druga za rok wyjdzie na Xboxach (po tym jak Microsoft kupił Bethesdę, która wydaje grę).

Recenzja: Ratchet & Clank: Rift Apart

Nowy Ratchet to next-genowa uczta dla oczu, uszu, ciała i duszy. Na taką grę czekaliśmy.

Czytaj dalej »

Jakby na pocieszenie posiadacze pierwszej części Horizon Zero Dawn otrzymali dziś niezapowiadany wcześniej patch dodający do gry tryb 4K + 60 FPS (na PlayStation 5), o którym dopiero co w poniedziałek pisałem, że raczej nie ma co na niego liczyć ( Assassin's Creed Odyssey dostaje update do next-genów). Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przejść gry, lub ograć dodatku Frozen Wilds który dostępny był za darmo w ramach akcji #PlayAtHome ( Darmowy Horizon Zero Dawn już dostępny) - to teraz jest najlepsza okazja. Ja przyznam się bez bicia, że zacząłem, ale potem wróciłem o nowszych gier (Ratchet i FF VII Integrade) i jakoś zapomniałem zupełnie - a teraz, mając drugie tyle FPSów, na pewno do gry z chęcią wrócę.

Oby Sony zaskoczyło nas jeszcze jakąś premierą na zimę.... z jednej strony PlayStation 5 wciąż brak w sklepach, z drugiej sprzedało się już ponad 10 milionów konsol i ich posiadacze na pewno chcieli by znaleźć fajną nową grę pod choinką. Tymczasem wygląda, że ja będę dzięki GamePassowi zagrywał się w produkcje konkurencji, na Xboxie One X...

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dying Light zmierza na Switcha

arrow-right
arrow-right

Stray Blade trafi na konsole

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: