News

Death Stranding również na PC

A jednak. Brak ikonki "PS4 exclusive" od początku budził wątpliwości i w końcu wiemy wszystko. Niestety, PCtowcy poczekają.

Premiera Death Stranding już 8 listopada i chociaż wydawało się, że Sony pakuje ile może w marketing swojego "exa" (Kojima odwiedził nawet nasz rodzimy oddział  Kojima przemówił po Polsku. Odwiedził polski oddział PS i CDProjekt Red), to wielu graczy ciągle zarzucało, że brakuje na okładce znaczka "Only on PlayStation", identycznego jak np. na Spider-Manie czy God of War, a materiałom promocyjnym z małymi wyjątkami brakuje ikony "PS4 Exclusive".Co jakiś czas wracały plotki o PC (nigdy o Xboxie), ale Sony zapewniało, że gra wychodzi w listopadzie tylko na PS4. I miało rację.

Kojima oficjalnie, niecałe dwa tygodnie przed premierą wrzucił granat w marketing Sony i zapowiedział grę na PC (zapewne dział PlayStation wolałby taką informację zdradzić dopiero za miesiąc). Niestety, dokładnej daty premiery nie podano, dostaliśmy jedynie enigmatyczne wczesne "lato", a zatem zapewne początek czerwca (np. 12 czerwca 2008 wystartowało MGS4 od Kojimy). Jeśli więc nie macie PS4 - nic straconego, jeśli uda wam się uniknąć przez tyle czasu spoilerów (a są tacy którzy do dziś nie wiedzą kto był zabójcą w Heavy Rain), to możecie nadrobić braki już w najbliższe wakacje. Konwersją zajmie się 505 Games.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Deals with Gold - promocje od 29 października

arrow-right
arrow-right

Głosowanie na Golden Joystick Awards wystartowało. Po raz 37

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: