News

Łeba Game Festival w ten weekend

Jeśli nie macie planów na weekend, to może rzucić wszystko i pojechać nad morze, do Łeby?

Informacja prasowa (pogrubienia i podkreślenia od redakcji GameOnly):

Wakacje w pełni. Nie tylko dobra pogoda zachęca do spędzania czasu nad polskim morzem. Już w najbliższy weekend, w dniach 3 i 4 sierpnia, odbędzie się Łeba Game Festival – wydarzenie dla graczy i fanów e-sportu, którego nie można przegapić. Podczas tej imprezy nie może oczywiście zabraknąć marki OPTIMUS, która regularnie wspiera gamingowe inicjatywy w całej Polsce.

Główną atrakcją wydarzenia będą finały rozgrywek w League of Legends i Rainbow Six: Siege. Łączna pula nagród w tych turniejach to 7 000 złotych. Przybyli gracze będą mogli także wziąć udział w zawodach w TEKKEN 7, które zostaną poprowadzone przez członków organizacji Fighting Games Challenge. OPTIMUS zadba o to, aby wszyscy gracze mogli w trakcie rywalizacji w pełni skupić się na starciach z przeciwnikami i nie musieli martwić się o niedobór FPS-ów. W ramach festiwalu organizatorzy zaplanowali także niecodzienną atrakcję. W sobotę, ulicami Łeby, przejdzie wielka parada cosplayerów, czyli osób w strojach inspirowanych postaciami z ulubionych gier, filmów i komiksów. Uczestnicy, których kostiumy zostaną wybrane jako najoryginalniejsze i najlepiej wykonane, zostaną wyróżnieni nagrodami o łącznej wartości 2 000 złotych.

Na odwiedzających Łeba Game Festival czeka również wiele niespodzianek w strefach Free2Play. Zostały one przygotowane przez organizatorów oraz marki wspierające wydarzenie. OPTIMUS zawita do Łeby ze swoimi gamingowymi komputerami z serii E-Sport i E-sport Extreme. Gracze mogą liczyć na rozmaite aktywności i konkursy z nagrodami. Ponadto w strefie OPTIMUS, zaprezentowana zostanie modyfikacja komputera autorstwa Staszka „Tipsa” Wiertelaka, inspirowana słynnym Transformersem. Komfort graczom w czasie zaciekłych pojedynków zapewnią fotele Pro-Gamer by Yumisu.

Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Tysiąclecia 11. Partnerem Łeba Game Festival jest m.in. Miasto Łeba, Grupa Estiny, radio RMF MAXXX i Trust Gaming. Wstęp na teren festiwalu jest bezpłatny.

Więcej informacji o imprezie na profilu FB: https://www.facebook.com/lebagamefestival/

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 42 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Odpoczywamy, ale nie znikamy :) - 10.03.2023 20:11
18 lat temu PSX Extreme uznało nas najlepszą stroną o grach - 10.03.2023 13:48
Forum - 10.03.2023 13:18
Square wchłonie Luminous Productions, bo Forspoken zawiodło - 28.02.2023 23:13
Sony wywraca nasze spojrzenie na pady z projektem Leonardo - 05.01.2023 23:30
Niedawno pisaliśmy też o...

Drugi sezon w Crash Nitro Fueled już w piątek!

arrow-right
arrow-right

100 milionów PS4 - Sony nieznacznie pobiło rekord PlayStation 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: