News

Ghost of Tsushima dostanie samodzielne rozszerzenie

Tym razem zwiedzimy wyspę sąsiednią do tytułowej Cuszimy.

Bardzo ciekawa plotka pojawiła się w sieci - Sucker Punch pracuje podobno nad grą Ghosts of Ikishima, samodzielnym rozszerzeniem do Ghost of Tsushima.


Warto zwrócić uwagę na liczbę mnogą w tytule, ale ponieważ to plotka (prawdopodobna - bo ta sama osoba która wcześniej ujawniła nadchodzące FF VII Remake: Intergrade), jest szansa, że tytuł jest albo roboczy, albo po prostu jak to w głuchym telefonie, po drodze się przekształcił. Zwłaszcza, że jak wspomina źródło, chodzi o wyspą sąsiednią dla Cuszimy, którą na mapie faktycznie znajdziemy kawałek dalej na południowym wschodzie - pod nazwą Iki (w tę stronę odpływają wszyscy uchodźcy których poznajemy w grze z 2020 roku). Jej pełna japońska nazwa to jednak nie Ikishima, a Ikinoshima, bardzo więc możliwe, że autor (zapewne nieznający japońskiego) przekręcił nazwę.

Niestety o tytule nie wiadomo za wiele. Można jedynie domyślać się, że będzie to krótsza przygoda, podobna do Uncharted Lost Legacy czy Spider-man: Miles Morales. Jeśli liczba mnoga zostanie utrzymana, jest też szansa, że podobnie jak w trybie Legends który wyszedł we wrześniu zeszłego roku jako darmowa aktualizacja do GoT, będziemy grać samurajem którego sami stworzymy, fabularnie natomiast zapewne pomagać będziemy uchodźcom, przy okazji walcząc z mniejszymi oddziałami mongołów, którzy dopłynęli także i na tę wyspę.

Nie wiadomo też, czy gra wyjdzie jedynie na PS5 czy także na PS4 - spodziewałbym się jednak wersji na obie platformy, gdyż takie mniejsze gry zawsze cieszą się nieco mniejszą popularnością.

Dla przypomnienia, wspomniany tryb Legends z Ghost of Tsushima.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Abandoned znów opóźnione

arrow-right
arrow-right

Final Fantasy 7 Remake Intergrade - niemal perfekcyjne odświeżenie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: