News

Ghost of Tsushima Director's Cut już dostępne. Dziś także beta Diablo II

Ten weekend zdecydowanie warto spędzić przed konsolą.

Czas zasuwa nieubłaganie, dopiero co pisałem zapowiedź dodatkowej wyspy Iki do Ghost of Tsushima, a tymczasem rozszerzona wersja Director's Cut już zawitała na konsole.

Tak jak wcześnie wspominałem, rozszerzenie, które dodaje nową historię na sąsiadującej z Cuszhimą wyspie Iki dostępne jest jako ulepszenie dla osób posiadających podstawową wersję gry - na PS4 kosztuje ona 84zł, natomiast na PS5 aż 125zł. Tej drugiej wersji nie zobaczycie jednak w PlayStation Store - pojawi się jedynie w menu konsoli i tylko, gdy włożycie płytę z GoT do czytnika:

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie kupić tańszą wersję z PS4 a i tak zagrać na PS5 - stracimy głównie wsparcie dla DualSense, gdyż różnice graficzne są raczej kosmetyczne - chociaż na bliższych planach widać, że tekstury na PS5 są znacznie lepsze i oczywiście dzięki SSD nie pojawia się ekran ładowania. Warto jednak pamiętać, że tylko wersja na PS5 działa w pełnym 4K i 60 FPS, wersja z PS4 Pro nie przekracza 1800p, chociaż też oferuje 60 FPS. Wybór zostawiam wam.

Warto też przypomnieć, że dziś od 19:00 startuje beta Diablo II: Resurrected - grę można pobrać już o jakiegoś czasu, dziś pojawił się też 12GB patch, więc warto pobrać go zawczasu, bo beta potrwa tylko do poniedziałku, również do 19:00.

Beta Diablo 2 już w ten weekend

Na szczęście ten remaster jest zrobiony na poziomie Activision, a nie Blizzarda.

Czytaj dalej »

Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin's Creed Odyssey dostaje update do next-genów

arrow-right
arrow-right

Pierwszy Quake trafił na konsole!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: