News

Ghost of Tsushima - nowy teaser, więcej w piątek

Sony w końcu pokazało kawałek swojej niemal zapomnianej już gry - ale na więcej trzeba zaczekać kilka dni.

Ghost of Tsushima to wielki nieobecny ostatniego roku (jeśli mnie pamięć nie myli - ostatni gameplay pochodzi z E3 w 2018 roku) i jedna z gier które zaliczyły mocną obsuwę (na szczęście nie było jeszcze plotek o kasacji czy restarcie projektu).

Dziś, w trakcie State of Play dostaliśmy niewielki teaser i pokaz tego, jak gra wygląda obecnie, a głos prowadzącej stream zaprosił nas do oglądania pełnego gameplayu w trakcie The Games Awards już w najbliższy piątek, o 2:30 w nocy. Potwierdzono też, że gra ciągle zmierza na PS4, co po przeniesieniu The Last of Us 2 na maj może oznaczać datę premiery albo w lutym (trochę za szybko), albo czerwiec-wrzesień. Później wjeżdża już nowa generacja i raczej nikt nie będzie się pchał z nowymi grami na parę dni przed tym terminem.

Ghost of Tsushima może być jedną z najciekawszych i najlepiej ocenianych dużych gier tej generacji - recenzenci nie będą bowiem musieli trzymać już żadnego buforu dla ocen wynoszących 10/10 a i gracze będą pewni, że widzieli już wszystko co najlepsze. Przed GoT stoi więc wysoka poprzeczka całej generacji, ale to właśnie ta gra wykona ostatni skok nad tą poprzeczką. To będzie naprawdę interesujące.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Remake Resident Evil 3 potwierdzony. Gra zadebiutuje w przyszłym roku

arrow-right
arrow-right

Minecraft: Bedrock Edition na PS4 oficjalnie ujawniony. Posiadacze starej wersji gry otrzymają aktualizację

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: