News

GTA V dostanie nową wyspę

I chociaż będą tam palmy, to jeszcze nie Vice City. Ale to akurat nic złego.

GTA V Online regularnie dostaje dodatki, ale do tej pory raczej były one rozbudowaną wersją tego, co gra już posiada, względnie zawierały jakieś pokrętne konstrukcje ustawiane w ramach miasta znanego z gry. Jak jednak wiemy, twórcy nie zamierzają zaprzestać rozwijania gry na nowej generacji i ma ona dostać nie tylko ulepszenia, które spowodują lepsze działanie gry, ale i kolejne dodatki.

Pierwszym z nich, jeszcze zanim pojawią się ulepszone wersje gry, jest Cayo Perico Heist, który zabierze nas na nową, tropikalną wyspę. Niektórzy pewnie od razu mają skojarzenie z palmami, a jak palmy to i Miami, czyli w świecie GTA - Vice City. Nic jednak z tego, nowej wyspie i znajdującej się na niej rezydencji raczej bliżej do narkotykowych rajów bliżej równika.

Dodatek jest oczywiście jednym z kolejnych napadów w trybie online, ale z racji wielkości - mówimy przecież o nowej wyspie - będzie to chyba gigantyczna rozróba (albo i kilka). Szkoda, że razem z nią do trybu single player też nie zostanie dodany jakiś nowy wątek fabularny - chociaż oczywiście i w wersji online napady można zrobić samemu, korzystając z naszej własnej postaci. Oczywiście poza misjami dostaniemy też nowe pojazdy (na trailerze widać nawet łódź podwodną), oraz bronie. W grze pojawi się też ponad 100 nowych utworów muzycznych

Premiera dodatku już 15 grudnia, więc długo czekać nie będziemy - z drugiej jednak strony liczyłem, że razem z następną aktualizacją dostaniemy jakieś ulepszenia nowej generacji, tymczasem jeśli chcecie pograć na Xboxie Series X lub PlayStation 5, musicie zagrać w GTA V w trybie wstecznej kompatybilności. Na szybsze wczytywanie nie ma więc zbytnio co liczyć, bo będziemy grać razem z posiadaczami starych platform i synchronizacja klientów i tak nie pozwoli na wcześniejszy start wspólnej rozgrywki.

Krótki trailer dodatku poniżej, ale Rockstar obiecuje kolejne informacje jeszcze przed premierą rozszerzenia.

Czas czytania: 2 minut, 39 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
GTA V nie korzysta z mocy SSD w next-genach - 14.03.2022 23:29
GTA V next-gen będzie sporo kosztować - 07.03.2022 22:25
GTA V z datą premiery, GTA 6 w produkcji - 04.02.2022 23:13
GTA Online z dodatkiem fabularnym. Pomożemy znanemu raperowi - 08.12.2021 23:01
GTA 3, Vice City i San Andreas znów powrócą! - 12.08.2021 23:07
Niedawno pisaliśmy też o...

Tylko jeden exclusive z PS5 na podium sprzedażowym w UK

arrow-right
arrow-right

Gratulacje i przycinki z okazji premiery PS5 w polskiej sieci

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: