News

Jutro kolejne State of Play

Zawsze gdy Sony zapowiada imprezę z dnia na dzień zaczynamy mieć podejrzenia, ale firma już uprzedziła nas, czego nie zobaczymy.

Jeśli chodzi o prezentowanie gier przez Sony to niczego nie można być pewnym. Raz zapowiadają stream z kilkunastodniowym wyprzedzeniem, innym razem ledwo 24h. Raz trwa on 30 minut i dotyczy jednej gry, innym razem 15 i zmieści się 5 tytułów. Nie ma też reguły jak często się one pojawiają - mogą być dwa w miesiącu, a równie dobrze potem możemy nie dostać żadnych nowych streamów przez kilka miesięcy, co nie przeszkadza przecież w normalnym wrzucaniu trailerów na youtube i publikowania wpisów na blogu.

Najnowszy pokaz State of Play odbędzie się jutro, w środę 9 marca, o 23:00. Sony nie powiedziało czego się spodziewać, ale wiemy na pewno, że nie będzie to pokaz jednej dużej gry (odpada więc raczej God of War Ragnarok), a sam show potrwa 20 minut i będzie zawierać pokaz kilku tytułów zarówno z PS5 jak i z PS4 (raczej wątpię w tytuły wychodzące wyłącznie na tę drugą).

Wiemy też, że nie zobaczymy nic nowego na temat PS VR2, chociaż ostatnio o sprzęcie było głośno i Sony samo dwukrotnie w tym roku dokonało nowych prezentacji - więc właśnie pokaz gier na tę platformę nasuwałby się pierwszy. Nie zobaczymy też żadnego innego nowego hardware (w tym także padów czy paneli, których kilka nowych kolorów również niedawno trafiło na rynek -  PlayStation 5 z oficjalnymi kolorowymi panelami, nowe kolory DualSense).

Po tym jak w ostatnich tygodniach dostaliśmy Elden Ring, Horizon II: Forbidden West czy Gran Turismo 7 chwilowo nie spodziewałbym się żadnych dużych zapowiedzi, ale i tak można zajrzeć w kryształową kulę i obstawić parę gier.

Obstawiałbym GTA V next-gen, którego premiera za tydzień, a którego preorder w atrakcyjnej cenie 42,25zł pojawił się w PS Store (wyłącznie na konsoli). Można spodziewać się też prezentacji Ghostwire: Tokyo które ma w tym miesiącu premierę, a kto wie, może i Square zdecyduje się na pokaz przesuniętego na październik Forspoken. W czwartek jest też premiera Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaröku, a ponieważ to DLC, krótki pokaz w trakcie State of Play zamiast dedykowanego pokazu ma sens.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 54 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
PS+ Extra i Premium na luty 2024 - 14.02.2024 17:34
Darmowy weekend z Assassin's Creed - 08.08.2023 21:50
AC Valhalla z kolejnymi nowościami - 23.09.2022 23:11
Premiera AC Valhalla Forgotten Saga już jutro - 01.08.2022 22:58
Gry z Ubisoft+ które mogą trafić do PS+ Extra/Premium - 16.05.2022 15:41
Niedawno pisaliśmy też o...

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp opóźnione

arrow-right
arrow-right

GTA V next-gen będzie sporo kosztować

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: