Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Plotka: FF7 Ever Crisis lub Kena:BoS w marcowym PS+

Przynajmniej jednej z nich nie zaprzeczyli twórcy gry. Zgadnijcie której.

Wczoraj, jak w każdą środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca, o godzinie 17:30 powinna pojawić się rozpiska gier w PS+. Nie pojawiła się, co może mieć związek z faktem, że dziś o 23:00 w sieci wyląduje nowy odcinek State of Play . Na razie nie wiemy co w jego trakcie zobaczymy, ale ostatnio pojawiły się plotki, że PS+ dostanie co miesiąc premierową grę, która nie była wcześniej dostępna. Dzięki temu mają się skończyć narzekania graczy w stylu "dawno przeszedłem" i "dopiero co kupiłem".

Kena: Bridge of Spirits w PS+ ?

Podejrzenia padają na Kena: Bridge of Spirits, która została niedawno opóźniona i ma wyjść w marcu, ale chociaż miesiąc ten zaczyna się już w poniedziałek, informacji o premierze brak. Niemal na pewno data premiery zostanie ujawniona dziś, a jedna z osób zapytała na twitterze wprost, czy gra będzie za darmo w ramach PS+. Twórcy... cóż, nie potwierdzili, ale też nie zaprzeczyli.

Plotka jest plotką, dopóki nie zostanie potwierdzona.


Czy zatem plotkę potwierdzi Sony za 10 godzin? Ta wypowiedź trochę tak sugeruje.

Final Fantasy VII: Ever Crisis ???

Ciekawsza plotka wyciekła jednak dziś ze strony VGLEAKS. Rzekomo wyciekły informacje o Final Fantasy VII: Ever Crisis, ulepszonej dla PS5 wersji remake siódmego fajnala z zeszłego roku. Gra ma być zapowiedziana dzisiaj w trakcie State of Play, oraz oferować nowy tryb 60 i 30 FPS przy 1440p, renderowanych na wyjściu jako 4K. Gra ma też dostać wsparcie Dual Sense (przy atakach z różnych stron może to dać nieziemskie efekty). Dodatkowo mają pojawić się dwa nowe rozdziały - 8.5 i 19, które rozszerzą grę, a wraz z nimi pojawią się nowi bossowie. Gra ma dostać też nowe trofea. Ich wcześniejszy wyciek na pewno potwierdziłby plotki.

Gra miałaby być dostępna od 10 kwietnia, a według innej plotki Sony dałoby dziś grę w PS+, żeby móc kasować za aktualizację tejże wersji do wersji rozszerzonej przez graczy, którzy do tej pory omijali tytuł i serię.

To wydaje się co prawda niewiarygodne, aby aż tak dobry tytuł trafił do PS+, z drugiej strony w ostatnich miesiącach dostaliśmy nawet The Last of Us, więc kto wie - za chwilę kończy się ekskluzywność dla FF VII na PS4 i PS5 (dokładnie - właśnie 10 kwietnia), więc może Square rzutem na taśmę chce nakręcić hype na grę.

Wszystkiego dowiemy się już za 10 godzin. Jeśli którakolwiek z obu gier trafi do PS+, byłoby naprawdę wspaniale.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

State of Play - dziś o 23:00 [link do transmisji]

arrow-right
arrow-right

Patch 1.2 do Cyberpunka z cyberpoślizgiem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: