News

Polyphony przeprasza za zmiany w GT7, ale nie bardzo chce je poprawić

Czy ktoś mógłby już wymienić Kaza na kogoś kto nie ma klapek na oczach?

GT7, oceniane przez wiele osób jako gra 9/10 ostatecznie okazuje się wcale nie być tak dobrą pozycją. Owszem, mamy 400 samochodów, ale sporą część da się kupić jedynie grindując kilkanaście godzin wyścigi, a i tak starczy najwyżej na jeden pojazd. Co gorsza, zarobioną kasę i tak w końcu trzeba wydawać, bowiem portfel gracza na pieniądze wygrane, a nie kupione za prawdziwą gotówkę mieści tylko 20.000.000 - na szczęście żaden pojazd nie kosztuje aż tyle.

Gra po 2-3 tygodniach zabawy wieje nudą. Nie ma tutaj trybu kariery, zamiast tego dostajemy zadania polegające na skompletowaniu samochodów lub spróbowania nowego trybu i to w zasadzie wszystko. Po odblokowaniu tak naprawdę pozostaje zabawa online, oraz misje i licencje, ale solo potem nie ma się już w co bawić.

Polyphony po ostatnim patchu (który spowodował, że gra nie działała ponad jeden dzień) zmniejszyło też nagrody za wyścigi i najpierw wytłumaczyło, że tak ma być i już, a teraz troszkę mięknie i zapowiada zmiany. Niestety, to tylko delikatne zmiany na lepsze, a nie prawdziwa rewolucja. GT7 nie wróci do starych nagród za wyścigi, ale za to w jednej z aktualizacji mamy dostać nowe eventy godzinne, które mają oferować lepszy współczynnik poświęconego czasu do zarobionej kasy. Powiększony zostanie też portfel gracza i teraz będzie można uzbierać aż 100 milionów kredytów. W grze pojawi się też opcja sprzedawania samochodów, co w przypadku wyścigów z nagrodą w postaci pojazdu może przyspieszyć nieco zdobywanie kasy. Tyle, że te oczywiście da zdobyć się tylko raz...

W ramach przeprosin za niezadowalającej nas zmiany gracze dostaną też 1.000.000 kredytów, które będzie można odebrać do 25 kwietnia.

Firma potwierdza też, że w kwietniu mamy dostać nowe trasy i pojazdy, ale nie wiadomo jeszcze jakie - ma to być niespodzianka.

Mimo wszystko GT7 okazało się na dłuższą metę zawodem i miejmy nadzieję, że podobnie jak kiedyś w GT Sport udało się dodać funkcje których gra w ogóle miała nie posiadać, tak i teraz dostaniemy jakieś nowe tryby.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 50 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nadchodzą zmiany w PS+, odpowiednik GamePassa tuż-tuż

arrow-right
arrow-right

Xbox ze wsparciem FSR 2.0

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: