News

Gran Turismo 7 z nową trasą i sprzedawaniem pojazdów

Nowe samochody co miesiąc nie cieszą tak, jak nowe funkcje, czy nowa trasa. Ta aktualizacja jest więc jedną z najlepszych.

Jeśli spojrzeć na to ile zawartości do Gran Turismo 7 wyszło od czasu jej premiery w marcu, można by stwierdzić, że gra wyszła za szybko. Nic jednak z tych rzeczy - premierę miała 5 lat po GT Sport i niemal 9 lat po GT6, więc była już niejako pora na nową pełnoprawną część (GT Sport nią nie było). Twórcy postanowili więc wydać grę szybciej, a potem dodawać za darmo nową zawartość, tak, żeby pozycja nam się zbyt szybko nie przejadła.

Gran Turismo 7 - recenzenci wytykają wady, ale i tak dają 9/10

Jak w klasyfikacji pucharowej - można nigdy nie być najlepszym, a i tak wygrać...

Czytaj dalej »

Twórcy postawili na comiesięczne aktualizacje, trzeba jednak przyznać, że dodawanie 3-4 samochodów średnio nas zadowala - zwłaszcza, że często są to wariacje na temat już dostępnych w grze modeli albo nieistniejące samochody prototypowe. Czasem zdarzą się ciekawsze klasyki, jak np. Ford Sierra RS 500 Cosworth '87 dostępny w tym miesiącu. Poza tym, jest jeszcze BMW M2 Competition '18, Nissan Silvia K's Aero (S14) '96 oraz Gran Turismo Red Bull X2019, do odebrania w specjalnym menu z wyścigami z okazji 25-lecia serii Gran Turismo. Wyścigów tych warto spróbować, gdyż oferują aż MILION kredytów w grze za zwycięstwo.

Największą gratką jest jednak nowa trasa, której w serii wcześniej nie było. Michelin Raceway Road Atlanta to długi na 4088m amerykański tor drogowy zbudowany w 1970 roku, który słynie z odbywających się tam 10-godzinnych wytrzymałościowych wyścigów Petit Le Mans.

Poza tym, chociaż oficjalna aktualizacja tego nie wspomina, pojawiła się opcja sprzedawania posiadanych przez nas samochodów. To była jedna z największych uciążliwości GT7 - można było kupić lub wygrać samochód, ale nie można go sprzedać - a zdarzało się, że z jakiegoś powodu trafiały się duplikaty. Teraz będzie można wyczyścić kolekcję z nadmiaru aut i kupić te kosmicznie drogie, przy okazji pozostawiając odblokowany postęp odkrywania wszystkich możliwych aut w garażu.

To jeszcze poprosimy o powrót Autumn Ring, Twin Ring Motegi, Apricot Hill Raceway, Grand Valley Speedway, Seattle Circuit oraz Pikes Peak i będziemy naprawdę zadowoleni.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gracze mają dość Pokemon Scarlet/Violet po raptem tygodniu

arrow-right
arrow-right

Wiedźmin 3 next-gen wygląda... dobrze

Komentarze
...
193.19.***.*** • #1
Raito
504 dni temu

Nie odpalałem w sumie od czasu premiery, to może akurat jest okazja, aby się zapoznać co tam się pozmieniało.

odpowiedz
...
193.163.***.*** • #2
gnysek
504 dni temu

Szału nie ma, ale te dodatkowe wyścigi są zdecydowanie trudniejsze niż te z początku gry. Nawet sugerowanymi samochodami ciężko je wygrać (a przynajmniej na padzie).

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: