Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Squre Enix prezentuje gameplay z przewodnią piosenką Final Fantasy VII Remake

Dynamiczne walki, gonitwy, wybuchy a nawet tańce. Aż żal, że zagramy dopiero w kwietniu.

Square Enix przesuwając premierę Final Fantasy VII Remake z 3 marca na 10 kwietnia zraniło wielu fanów. Na szczęście to raptem miesiąc, więc tych, którzy na grę czekają od pokazu dema technicznego konsoli PS3 pokazującego początek gry (a który był tylko wodzeniem za nos), czyli aż od 2006 roku, ta zmiana na pewno nie przyprawiła o łzy.

Dziś jednak - jak zapewne pierwotnie planowano - pokazano nowy trailer z gry, wraz z piosenką przewodnią pierwszej części tego Remake (przypominam - to będzie rozszerzona wersja jedynie części Final Fantasy VII, resztę dostaniemy... kiedyś). "Hollow", bo taki nosi tytuł ten utwór, został stworzony przez znanego doskonale fanom serii Nobuo Uematsu, który odpowiada za muzykę do większości gier z tej serii (to będzie jego dwudziesty soundtrack jeśli dobrze liczę, nie biorąc pod uwagę kompilacji z kilku gier).

No dobra, tak szczerze, to kto by się przejmował piosenką którą usłyszymy pewnie w jednym wzniosłym momencie gry (i w poniższym trailerze), gdy tak naprawdę czekamy na mięsko - czyli gameplay - a w tym przypadku mamy do czynienia zdecyowanie z najwyższej klasy mięchem. Świetnie wyglądające postaci, cuodowne oświetlenie Midgaru, dynamiczne akcje, walki od których można dostać oczopląsu, a gdy pojawiają się wybuchy, wysiada nawet "Szklana Pułapka"... ach, oby do kwietnia.

A jeśli ktoś jest audiofilem, poniżej wywiad i "making of" z nagrania przewodniego motywu (polecam włączyć napisy, bo Nobuo z wiadomych względów mówi po japońsku ;) ):

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Taipei Game Show 2020 przełożone. Organizatorzy obawiają się chińskiego koronawirusa

arrow-right
arrow-right

Nintendo: Nowy Switch (Pro) nie zadebiutuje w tym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.