News

Stray Blade trafi na konsole

Gdyby Godfall miał wyłącznie tryb singleplayer, pewnie byłoby właśnie Stray Blade.

Microsoft miał dziś swoją konferencję, na której co prawda zbyt wiele nowych gier nie było i skupiono się głównie na Forzie 5, Psychonauts 2 czy Flight Simulatorze - ale pośród wszystkiego trafiła się przynajmniej jedna zupełnie nowa zapowiedź.

Psychonauci 2 ze zwiastunem

Wakacje zaczęły się platformowym Ratchetem, a skończą się nieco mniej efekciarską, ale zdecydowanie bardziej szaloną przygodą Raza.

Czytaj dalej »

Stray Blade nie jest grą zupełnie nową, bo jej pierwsza zapowiedź pojawiła się rówież w sierpniu, ale 2019 roku i wtedy jeszcze nie zmierzała na konsole - Microsoft pozwolił więc sobie określić tę prezentację jako premierową. Gra tworzona przez Point Blank to RPG akcji (czyli inaczej mówiąc hack'n'slash z przedmiotami i statystykami i z mniejszym naciskiem na fabułę), w którym nasz bohater będzie musiał przywrócić równowagę między dobrem a złem (a jakżeby inaczej!).

Gra wygląda trochę tak, jakby Godfall skrzyżować z kierowanym do młodszych graczy Legend of Kay, gdyż mimo mrocznego designu głównego bohatera i przeciwników, sam świat Doliny Acrea jest utrzymany w dość bajkowej konwencji.

Mimo, że Microsoft pokazał grę na swojej konferencji, nie znaczy to, że jest to tytuł ekskluzywny - trafi ona też na PlayStation 5. Niestety, stanie się to dopiero w 2022 roku - co na pewno produkcji nie pomoże, bo o ile teraz gier na next-geny nie brakuje, więc gracze chętniej rzucają się na cokolwiek, tak za rok zamiast na niedobór możemy cierpieć na nadmiar dobrych gier i Stray Blade raczej nie będzie na szczycie listy. Chyba, że was poniższy trailer definitywnie przekonuje:

Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Horizon 2 opóźnione! Jedynka dostaje tryb 60 FPS

arrow-right
arrow-right

Assassin's Creed Odyssey dostaje update do next-genów

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: