News

TGS: Nowości na temat Final Fantasy VII Remake

Tetsuya Nomura zapowiada pokaz nowych materiałów z remake'a Final Fantasy VII.

Premiera od lat wyczekiwanej "nowej" wersji Siódmej Ostatecznej Fantazji zbliża się wielkimi, acz cichymi krokami. Wypatrujący kolejnych informacji niestety musieli się obejść smakiem po targach Gamescom, natomiast Tokyo Games Show przynosi - co zdawało się niemal pewne - tego na co wszyscy czekają. Nomura obiecuje uchylić rąbka tajemnicy na temat postaci Shinry, pokazać Hardy-Daytona oraz zaprezentować rzeczywistych rozmiarów Buster-Sword.

Te i inne informacje słynny projektant postaci od Square Enix, udzielił w wywiadzie dla czasopisma Famitsu. Dowiadujemy się z niego między innymi o tym, że wersję PC przygotowuje francuskie studio Dotemu, jaki i to, że wersja ta otrzyma specjalne funkcje tj. Triple Speed, Rozwinięty System walki (Max HP i ATB Gauge, Specjalne Ruchy zawsze aktywne) i inne, z uwagi na to, że społeczność PC to bardziej hardcorowi gracze. Ot kolejny przykład jak nieumiejętnie analizowana statystyka tworzy sztuczne podziały i kontrowersyjne decyzje projektowe w konsekwencji.

Zdaje się, że po premierze Final Fantasy VII Remake zrodzi zupełnie nowe pokolenie fanów tej marki, a starzy osadzą się w dwóch obozach po równo kochających i nienawidzących nowe oblicze siódmego Finala. Którym będziesz Ty?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Darmowy Super Kirby Clash trafił na Switcha

arrow-right
arrow-right

Square Enix prezentuje next-genowe demo z ray tracingiem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: