News

Death Stranding z datą premiery na PC. Gra wykorzysta Denuvo

-20% do wydajności.

Death Stranding to niewątpliwie jedna z najciekawszych produkcji ostatnich lat. Pozornie pokręcony i nierealny pomysł na grę o dostarczaniu paczek przyciągnął do konsoli tysiące graczy z całego świata. Tytuł wciągnął jak bagno nawet naszego redaktora naczelnego — Piotra Gnysa, który opowieść Hideo Kojimy docenił, wystawiając jej wysokie 8.75/10 Recenzja: Death Stranding.

Przez ostatnie miesiące sporo mówiło się o premierze tytułu na PC. Po dość niespodziewanym obwieszczeniu twórcy gry — Hideo Kojimy, który jeszcze przed premierą gry na PS4 zdecydował się ujawnić, iż trafi ona również na komputery Death Stranding również na PC gracze zastanawiali się kiedy to nastąpi. Teraz już to wiemy.

Wydawca tytułu — 505 Games uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował na YouTube nowy materiał, dzięki któremu poznaliśmy datę premiery gry na pecetach — 2 czerwca 2020 roku.

Gra obsłuży monitory ultrapanoramiczne (21:9) oraz będzie posiadać tryb fotograficzny. Naturalnie tytuł uruchomimy w więcej niż 30 klatkach na sekundę, choć nie jest jeszcze pewne, czy ich limit nie zostanie określony na 60 jak w przypadku wielu japońskich produkcji.

Niestety wiemy już, że tytuł zostanie wyposażony w Denuvo. To bardzo krytykowane zabezpieczenie, przy nieodpowiedniej implementacji może znacząco obniżyć wydajność w tytule nawet na potężnych konfiguracjach sprzętowych. Jeśli deweloperzy zdecydują się na spięcie go razem z kolejnym DRM — VmProtect, to możemy liczyć, że nawet bardzo potężne procesory będą przy produkcji się pocić.

Death Stranding to kontrowersyjna gra znanego japońskiego twórcy — Hideo Kojimy. Niecodzienny tytuł opowiada nam historię Sama Bridgesa, kuriera dostarczającego różnorakie towary po apokalipsie znanej jako Wdarcie Śmierci. Na drodze naszego bohatera stają niewidzialne monstra BT, które można wykryć jedynie za pomocą stanowiącego ikonę produkcji niemowlaka umiejscowionego w specjalnym pojemniku na torsie Sama. Zadaniem gracza będzie połączenie postapokaliptycznej Ameryki za pomocą specjalnej sieci, w czym przeszkadzać mu będą nie tylko wspomniane monstra, ale i ludzie.

Produkcja zadebiutowała 9 listopada 2019 roku na PlayStation 4.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 42 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Final Fantasy VII Remake w złocie. Nie będzie więcej opóźnień

arrow-right
arrow-right

Promocje w Deals With Gold od 3 marca

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: