News

Demo Final Fantasy 7 Remake już na PS Store. Fani mogą zdobyć ekskluzywny motyw

By go otrzymać, wystarczy pobrać grę do 11 maja.

Remake Final Fantasy VII to gorący temat. Długo wyczekiwany tytuł powstający od wielu lat zapowiedziano w 2015 roku na konferencji PlayStation odbywającej się z okazji E3 (kiedy to Sony jeszcze w E3 uczestniczyło). Przez wiele lat byliśmy karmieni jedynie zapewnieniami i nielicznymi interesującymi materiałami, aż do stycznia obecnego roku, kiedy to doszło do prawdziwego przełomu.

Posiadającym przerobione konsole PS4 udało się w jakiś sposób uzyskać dostęp do dema omawianej gry (które nie było wtedy publicznie dostępne) i ją uruchomić. Internet zalały całe masy informacji na temat prologu oraz postaci w produkcji, co tym, którzy przed premierą chcieli znać jedynie minimum informacji o tytule, wybitnie się nie spodobało.

Skoro wersja demonstracyjna i tak wyciekła, to fani zaczęli wiercić Square Enix dziurę w brzuchu o jej publicznie udostępnienie. Teraz mogą odtrąbić sukces, gdyż korporacja niespodziewanie ogłosiła, iż rzeczone demo jest już dostępne na PS Store dla wszystkich.

W wersji demonstracyjnej zawarto prolog włącznie z misją Mako Reactor 1, a jego rozmiar to około 7,5 GB. Niestety progres poczyniony przez nas w wersji demonstracyjnej nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry. Subskrypcja PS Plus nie jest do zabawy wymagana.

Deweloper oprócz samej gry przygotował też pewien bonus, mający nas zachęcić do zabawy. Fani, którzy pobiorą demo gry do 11 maja, otrzymają ekskluzywny motyw systemowy PlayStation 4. Nawet jeśli nie macie zamiaru więc w produkcję grać, warto dodać ją, chociażby do kolejki pobierania celem zgarnięcia skórki.Final Fantasy 7
Remake zadebiutuje 10 kwietnia wyłącznie na PlayStation 4. Tytuł nie doczeka się polonizacji.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 24 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Plotka: PlayStation 5 Pro może zadebiutować wraz z PS5. Konsola dorówna mocą XSX

arrow-right
arrow-right

Zamęt imprezowy w growym świecie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: