News

W Resident Evil 3 nie zabraknie dodatkowych wyzwań dla graczy

Przejście gry bez pukawek, albo w ekspresowym czasie? Takie wyzwania lubią gracze!

Premiera Resident Evil 3 za niecałe dwa tygodnie, wycieka więc coraz więcej informacji o grze, a poza tym oczywiście można już testować demo tej produkcji jeśli nie możecie się doczekać.

Gra jest już gotowa, testerzy zakończyli też prace nad nią i przy okazji testowania sprawdzili, czy z pomocą noża który jest alternatywną bronią gdy zabraknie nam już naboi (a tych w RE nigdy zbyt wiele) i w pewnym sensie jest niezniszczalny (lub nieskończenie wytrzymały) da się ukończyć całą grę korzystając tylko z noża. Udało się, zapewne będzie to więc nieoficjalne wyzwanie chociażby dla speedrunerów i hardkorowych graczy.

Z wyzwań które na pewno jednak dostaniemy, jest też informacja o trofeum za ukończenie gry w 2 godziny. Oczywiście to absolutnie nie znaczy, że gra jest tak krótka, wręcz przeciwnie, w końcu to wyzwanie, a zatem taki czas wcale nie tak łatwo osiągnąć i na pewno trzeba sobie nie tylko darować "lizanie ścian", ale też parę innych segmentów gry, idąc gdzieś na skróty.

Oczywiście niektórzy gracze najbardziej nie mogli doczekać się faktu, żeby grę wykorzystać do swoich dziecinnych pomysłów i jak tylko wyszło demo, pojawiły się już pierwsze mody z ciuchcią Tomkiem czy nawet z... nagą Jil (tak, całkowicie nagą). To właśnie o tym mówiłem wspominając, że to jeden z minusów tego iż exy z PS4 trafią na PC. Skoro nawet demo Resident Evil 3 dostaje takie modyfikacje, fani już pewnie tylko czekają na nagą Aloy...

Ewidentnie jednak gracze interesują się grą, a to najważniejsze. Graliście już w demo? Jak wasze opinie?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 27 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

HP wraz z Microsoftem zapowiadają nowoczesne gogle VR. Czy nowy Xbox je obsłuży?

arrow-right
arrow-right

God of War doczeka się komiksowego prequela

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1439 dni temu

Mnie bardzo cieszy, że noże nie będą się zużywać!!

odpowiedz
...
31.182.***.*** • #2
GoDlike
1439 dni temu

No to było denerwujące, nie powiem.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: